![]() |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
k, e super !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
pe la 19 poti ajunge la mine in zona?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
2 Attachment(s)
Mi-a ajuns eleronul, dupa cum puteti vedea !
Merci, Razak ! Recomand baiatul, e serios, comanda a ajuns la timp si nu au fost probleme ! Acum sa vedem si adidasii !:lol: |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
vin si adidasii :) te astept in weekend pt test drive cu Swift-ul :)
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
anunt valabil in continuare
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
ce zici domnule ai vb si pt capacele mele de oglinzi?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
desigur maestre :) se rezolva
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
vezi ca ti-am facut reclama pe *********, cu eleronul !
vreo veste cu adidasii ? |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
pe vineri :)
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
ok, boss !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
te-am asteptat la test drive cu suzuki , n-ai sunat :) ranane valabila oferta mea :P
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
da, merci frumos, am avut treaba, am mai luat un aer conditionat pt bebe !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
bobby te astept maine dupa 18 sa ridici adidasii :) in wk nu sunt in bucuresti si maine e singura zi
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
K, te sun pe seara !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Mi-au venit ieri si cele 2 perechi de adidasi comandate !
Merci, Razvan ! |
| All times are GMT +2. The time now is 07:27. |
- Copyright 2026 4Tuning