Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arcuri, Amortizoare si Frane (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane.html)
-   -   Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane/77072-comenzi-ebay-suspensii-sport-arcuri-telescoape-flanse-etc.html)

Bobbytza 03-07-08 16:42

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
k, e super !

razak 03-07-08 17:04

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
pe la 19 poti ajunge la mine in zona?

Bobbytza 03-07-08 22:46

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
2 Attachment(s)
Mi-a ajuns eleronul, dupa cum puteti vedea !
Merci, Razak !
Recomand baiatul, e serios, comanda a ajuns la timp si nu au fost probleme !
Acum sa vedem si adidasii !:lol:

razak 03-07-08 23:13

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
vin si adidasii :) te astept in weekend pt test drive cu Swift-ul :)

razak 07-07-08 11:29

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
anunt valabil in continuare

adut 07-07-08 11:50

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
ce zici domnule ai vb si pt capacele mele de oglinzi?

razak 07-07-08 12:28

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
desigur maestre :) se rezolva

Bobbytza 07-07-08 23:29

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
vezi ca ti-am facut reclama pe *********, cu eleronul !
vreo veste cu adidasii ?

razak 08-07-08 11:33

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
pe vineri :)

Bobbytza 08-07-08 17:31

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
ok, boss !

razak 08-07-08 19:32

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
te-am asteptat la test drive cu suzuki , n-ai sunat :) ranane valabila oferta mea :P

Bobbytza 08-07-08 21:15

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
da, merci frumos, am avut treaba, am mai luat un aer conditionat pt bebe !

razak 10-07-08 23:54

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
bobby te astept maine dupa 18 sa ridici adidasii :) in wk nu sunt in bucuresti si maine e singura zi

Bobbytza 11-07-08 15:29

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
K, te sun pe seara !

Bobbytza 12-07-08 18:06

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Mi-au venit ieri si cele 2 perechi de adidasi comandate !
Merci, Razvan !


All times are GMT +2. The time now is 07:27.

- Copyright 2026 4Tuning