![]() |
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Eu mai mult ca sigur voi fi plecatdin bucuresti pe 11 iulie deci...
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Te astept animalutz :lol:
Ne pare rau fuscobal, dar sper ca vom putea "organiza" mai des intalniri, de 2 ori pe luna daca s ar putea. Poate pare prea des, dar o data nu poate veni unul, o data altul, deci nu cred ca vor fi mereu aceeasi. |
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
mai e timp pana pe 11 iulie. ;) Mai e o saptamana , au timp sa se anunte cei care vin!
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Eu vin!
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Buuun. Haideti :D Mai multi 8)
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Sper sa pot ajunge si eu sa mai vad una alta :D .
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
prezent si eu ... dar sa gasiti si voi o ora decenta adica dupa masa asa ...
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Dupa ora 12.00 e bine? Stam pana seara, nu i problema :D
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Sa stai tu de la 12 ziua pana seara in soare !! :P
Mie mi-a ajuns la 4Tuning . :D |
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
@animalutz - al dreacu plangacios ce esti mah...de unde stii tu cum o sa fie afara...?
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Chiar daca va fi soare (sa speram :)), oricum e si umbra pe acolo, nu ca la Romexpo :lol:
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Oricum nu cred ca putin soare a omorat pe cineva , va mai bronzati si voi:lol:
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Quote:
Chill, exista umbra :D |
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Unde se va tine pana la urma ? Ce ziceti de ceva mai multa mediatizare?
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
La polivalenta din cate am inteles nu ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:12. |
- Copyright 2026 4Tuning