Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   Intalnire Caraudio Bucuresti!!! (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/76974-intalnire-caraudio-bucuresti.html)

fuscobal 03-07-09 16:50

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Eu mai mult ca sigur voi fi plecatdin bucuresti pe 11 iulie deci...

SKR* 03-07-09 16:58

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Te astept animalutz :lol:

Ne pare rau fuscobal, dar sper ca vom putea "organiza" mai des intalniri, de 2 ori pe luna daca s ar putea. Poate pare prea des, dar o data nu poate veni unul, o data altul, deci nu cred ca vor fi mereu aceeasi.

animalutz 03-07-09 16:59

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
mai e timp pana pe 11 iulie. ;) Mai e o saptamana , au timp sa se anunte cei care vin!

ceachi 03-07-09 17:19

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Eu vin!

SKR* 03-07-09 17:21

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Buuun. Haideti :D Mai multi 8)

Yuri Prime 03-07-09 18:03

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Sper sa pot ajunge si eu sa mai vad una alta :D .

pilula20 03-07-09 18:05

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
prezent si eu ... dar sa gasiti si voi o ora decenta adica dupa masa asa ...

SKR* 03-07-09 18:10

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Dupa ora 12.00 e bine? Stam pana seara, nu i problema :D

animalutz 03-07-09 18:42

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Sa stai tu de la 12 ziua pana seara in soare !! :P
Mie mi-a ajuns la 4Tuning . :D

pilula20 03-07-09 18:58

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
@animalutz - al dreacu plangacios ce esti mah...de unde stii tu cum o sa fie afara...?

SKR* 03-07-09 19:01

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Chiar daca va fi soare (sa speram :)), oricum e si umbra pe acolo, nu ca la Romexpo :lol:

Yuri Prime 03-07-09 19:03

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Oricum nu cred ca putin soare a omorat pe cineva , va mai bronzati si voi:lol:

SKR* 03-07-09 19:05

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Quote:

Originally Posted by Yuri Prime (Post 2459711)
Oricum nu cred ca putin soare a omorat pe cineva , va mai bronzati si voi:lol:

Defapt, stiu pe cineva care a facut insolatie la 4TD :twisted:

Chill, exista umbra :D

y_u_s 03-07-09 19:20

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Unde se va tine pana la urma ? Ce ziceti de ceva mai multa mediatizare?

Yuri Prime 03-07-09 19:26

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
La polivalenta din cate am inteles nu ?


All times are GMT +2. The time now is 23:12.

- Copyright 2026 4Tuning