Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Adunare pe la Campina (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/75524-adunare-campina.html)

EaGle 26-04-08 14:24

Re: Adunare pe la Campina
 
:D ...sa pui ŞanŢule poze daca ai ! Imi pare rau ca n-am putut venii si eu macar sa va salut :-P

DONU' 26-04-08 14:42

Re: Adunare pe la Campina
 
Poate a iesit asa si pentru ca a fost anuntzata intalnirea din scurt. In doua zile nu se strange tot grupul. Noi ne intalnim cu totzii si foarte des si d-aia ne e usor sa plecam undeva repede. Incercatzi sa fiti si voi mai multzi, mai unitzi si cu masini puternice! Gasitzi-va o vineri sau o sambata pe luna in care sa va adunatzi intr-un loc unde sa putetzi discuta si unde va putetzi uita la mashini fara a deranja pe cineva si fara a va creea in special voua probleme.

shantzu 26-04-08 16:33

Re: Adunare pe la Campina
 
14 Attachment(s)
Eu nu am facut nici o poza ! M-ati vazut pe mine cu vreun aparat in mana ? :lol:

negoitacata 26-04-08 17:45

Re: Adunare pe la Campina
 
Frumoase pozele...dar sa va spun sincer atatea masini frumoase si puternice nu a mai vazut campina de MULT.........Mai sunt baieti care mai au cate un bmw de 2.5 24v ..cate un urs dar suntem in prag de sarbatoare si nu prea dai de ei.....mi-a placut momentu facut de JAKAL.......trebe sa mai venim pe la PLOIESTI sa ne mai cultivam si noi sa nu fim asa imprastiati................................poate putem aranja ceva pt parcarea de langa lac aia de la FIBEC ca e ceva loc

kast_ACAB 26-04-08 17:48

Re: Adunare pe la Campina
 
:rolleyes2 intradevar poate nu a iesit cum se astepta multa lume sa iasa...asta e nu se pot toate de-odata....pana la urma nu cred ca e vreun baiat din campina vinovat ca sunt drumurile care sunt..:rolleyes2..daca stam bine sa ne gandim nici la noi nu e prea departe..:???:..am fost ne-am plimbat...am mai schimbat peisaju...una alta...oricum nici ploiestiu nici campina nu se muta de akolo...:joy::dance::razz:

kast_ACAB 26-04-08 17:52

Re: Adunare pe la Campina
 
:D ps..parcarea de la fibec...cred ca rezolva multe probleme aseara :rolleyes2:lol:..mai destindea atmosfera...mie unu sincer imi place super mult la lac la terasa aia..:drunk:

negoitacata 26-04-08 19:32

Re: Adunare pe la Campina
 
ete ca mi-am adus aminte mama ce mare e TNG ..fata de mn juma' de buletin:D.......cand a zis care e negoitacata ..am zis AU

KaPoNe 26-04-08 19:38

Re: Adunare pe la Campina
 
marpha frate dak sar face shi mai des ar fi shi mai bene

EaGle 26-04-08 20:32

Re: Adunare pe la Campina
 
Mai baieti, dar in Campina nu e nici macar o strada mai libera, buna dreapta si destul de lunga ?:) ...Macar in imprejurimi...din cate stiu eu e o strada secundara care duce la Breaza si trece prin Poiana :roll:...asa macar sa aveti unde sa va distrati:)

kraven_4_all 26-04-08 20:39

Re: Adunare pe la Campina
 
dak e aia de aseara e klar ..... nu e :)))) ...


am fost..ne`am plimbat...data viitoare veniti voi la noi`:))

negoitacata 26-04-08 20:50

Re: Adunare pe la Campina
 
O sa venim la voi ca la noi e vai de capu lor strazile...poate sa nici nu fie politie ca oricum nu pot sa faci nimik:)))=))))

Pugralph 26-04-08 22:19

Re: Adunare pe la Campina
 
Bravo ma bucur k a iesit frumos!

Pugralph 26-04-08 22:24

Re: Adunare pe la Campina
 
Imi poate modifica si mie cineva contu?K eu nu am 18 ani am 16 dar am crezut k tre sa ai 18 k sa fii acceptat!SI daia am pus 18!Oi fi eu mic dar dak era week-endu viitor veneam si eu!Oricum noi suntem Next Generation!

jakal 27-04-08 01:30

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 1504227)
Frumoase pozele...dar sa va spun sincer atatea masini frumoase si puternice nu a mai vazut campina de MULT.........Mai sunt baieti care mai au cate un bmw de 2.5 24v ..cate un urs dar suntem in prag de sarbatoare si nu prea dai de ei.....mi-a placut momentu facut de JAKAL.......trebe sa mai venim pe la PLOIESTI sa ne mai cultivam si noi sa nu fim asa imprastiati................................poate putem aranja ceva pt parcarea de langa lac aia de la FIBEC ca e ceva loc

eu ii multumesc ursului meu care ma asculta de fiecare data:))....imi pare rau ca nu am avut loc sa ne desfasuram mai bine.......

CobraArt 27-04-08 02:07

Re: Adunare pe la Campina
 
Trb loc mai mare neaparat sa se poata desfasura Petit VR3 :D


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning