![]() |
Re: Masinile noastre (nou)
Quote:
|
Re: Masinile noastre (nou)
Felicitari GGD'ule. Sincer nu puteau gasi Logan mai frumos decat al tau! Felicitari pentru aparitie si pentru ca NO SPEED LIMIT se stie si'n Franta :D
P.S. E bine ca ai prins vreme frumoasa la filmari :) |
Re: Masinile noastre (nou)
Am inregistrat si eu emisiunea (partea cand apar cu Loganul) dar pun si link-ul de la ei.
Probabil ca nu gaseau un alt Logan asa frumos si dupa ce au terminat de filmat cei 2 francezi care au fost si-au facut poze cu masina si unu din ei a facut o poza doar la parbriz, cu scrisul cu No Speed Limit. :lol: Filmarea Pe undeva pe la minutul 32:50 incepe. Enjoy :lol: |
Re: Masinile noastre (nou)
Quote:
Gata am rezolvat ,era mozilla de viuna:-) |
Re: Masinile noastre (nou)
Quote:
felicitari......;) |
Re: Masinile noastre (nou)
Bafta Ggd`u .congratulations :P
|
Re: Masinile noastre (nou)
ce pot fc sa ma inscriu si eu la voi?
|
Re: Masinile noastre (nou)
Quote:
1. Tuning (modificari majore la exterior si interior) 2. Racing (modificari majore la capitolul cai putere) 3. Car Audio (masina sa dispuna de un sistem de sonorizare profesional) 4. Drift (sa ai o masina de drift ) Daca nu te incadrezi la una din cele patru cerinte ne pare rau dar nu te putem inscrie. O zi buna! |
Re: Masinile noastre (nou)
3 Attachment(s)
O parte din masinile si membrii No Speed Limit Constanta
|
Re: Masinile noastre (nou)
Frumoase pozele baieti! Felicitari!
|
Re: Masinile noastre (nou)
33 Attachment(s)
Poze din standul No Speed Limit din cadrul Vitantis All Star Drift.
Lumea se mai si odihneste! :lol: :lol: |
Re: Masinile noastre (nou)
:))))) XXL-u abia atipise....ce aveti cu el? :))))))
|
Re: Masinile noastre (nou)
pozele alea 3 sunt de pus in rama ! :D
FORTA XXL :) :lol: |
Re: Masinile noastre (nou)
9 Attachment(s)
hahaha ce mai doarme grasu :))))
ontopic: |
Re: Masinile noastre (nou)
2 Attachment(s)
cateva poze si cu asta mica :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:31. |
- Copyright 2026 4Tuning