Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Masinile noastre (nou) (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/74323-masinile-noastre.html)

AnDrEiCa 18-01-10 20:02

Re: Masinile noastre (nou)
 
Quote:

Originally Posted by ggd_87 (Post 2989793)
Mai notez o aparitie TV, de data asta internationala si anume in Franta, pe postul de televiziune France 5,in seara asta la 18:45. :lol:
Ieri au venit in Bucuresti sa faca un reportaj despre Dacia si au vrut si un Logan modificat in emisiune si cu ajutorul baietilor de la 4Tuning au avut! :lol:

Am vazut tarziu postul tau ,oare nu se da si in reluare?:-)

morpheusmaster 18-01-10 22:23

Re: Masinile noastre (nou)
 
Felicitari GGD'ule. Sincer nu puteau gasi Logan mai frumos decat al tau! Felicitari pentru aparitie si pentru ca NO SPEED LIMIT se stie si'n Franta :D

P.S. E bine ca ai prins vreme frumoasa la filmari :)

ggd_87 18-01-10 22:53

Re: Masinile noastre (nou)
 
Am inregistrat si eu emisiunea (partea cand apar cu Loganul) dar pun si link-ul de la ei.
Probabil ca nu gaseau un alt Logan asa frumos si dupa ce au terminat de filmat cei 2 francezi care au fost si-au facut poze cu masina si unu din ei a facut o poza doar la parbriz, cu scrisul cu No Speed Limit. :lol:

Filmarea

Pe undeva pe la minutul 32:50 incepe. Enjoy :lol:

AnDrEiCa 19-01-10 06:26

Re: Masinile noastre (nou)
 
Quote:

Originally Posted by ggd_87 (Post 2991161)
Am inregistrat si eu emisiunea (partea cand apar cu Loganul) dar pun si link-ul de la ei.
Probabil ca nu gaseau un alt Logan asa frumos si dupa ce au terminat de filmat cei 2 francezi care au fost si-au facut poze cu masina si unu din ei a facut o poza doar la parbriz, cu scrisul cu No Speed Limit. :lol:

Filmarea

Pe undeva pe la minutul 32:50 incepe. Enjoy :lol:

Mie nu imi merge :???:

Gata am rezolvat ,era mozilla de viuna:-)

bix 19-01-10 12:16

Re: Masinile noastre (nou)
 
Quote:

Originally Posted by ggd_87 (Post 2991161)
Am inregistrat si eu emisiunea (partea cand apar cu Loganul) dar pun si link-ul de la ei.
Probabil ca nu gaseau un alt Logan asa frumos si dupa ce au terminat de filmat cei 2 francezi care au fost si-au facut poze cu masina si unu din ei a facut o poza doar la parbriz, cu scrisul cu No Speed Limit. :lol:



felicitari......;)

pyranha_1984 26-01-10 23:01

Re: Masinile noastre (nou)
 
Bafta Ggd`u .congratulations :P

clauwin 30-01-10 15:07

Re: Masinile noastre (nou)
 
ce pot fc sa ma inscriu si eu la voi?

ClaudyuNSL 31-01-10 22:26

Re: Masinile noastre (nou)
 
Quote:

Originally Posted by clauwin (Post 3031216)
ce pot fc sa ma inscriu si eu la voi?

te poti inscrie doar daca ai o masina cu adevarat modificata.
1. Tuning (modificari majore la exterior si interior)
2. Racing (modificari majore la capitolul cai putere)
3. Car Audio (masina sa dispuna de un sistem de sonorizare profesional)
4. Drift (sa ai o masina de drift )

Daca nu te incadrezi la una din cele patru cerinte ne pare rau dar nu te putem inscrie.

O zi buna!

CT-07-APV 01-02-10 00:16

Re: Masinile noastre (nou)
 
3 Attachment(s)
O parte din masinile si membrii No Speed Limit Constanta

morpheusmaster 01-02-10 09:15

Re: Masinile noastre (nou)
 
Frumoase pozele baieti! Felicitari!

ggd_87 07-06-10 15:28

Re: Masinile noastre (nou)
 
33 Attachment(s)
Poze din standul No Speed Limit din cadrul Vitantis All Star Drift.
Lumea se mai si odihneste! :lol: :lol:

bix 07-06-10 20:05

Re: Masinile noastre (nou)
 
:))))) XXL-u abia atipise....ce aveti cu el? :))))))

dolb 07-06-10 22:26

Re: Masinile noastre (nou)
 
pozele alea 3 sunt de pus in rama ! :D

FORTA XXL :) :lol:

Cartman 02-07-10 02:33

Re: Masinile noastre (nou)
 
9 Attachment(s)
hahaha ce mai doarme grasu :))))

ontopic:

Paul 02-07-10 09:46

Re: Masinile noastre (nou)
 
2 Attachment(s)
cateva poze si cu asta mica :)


All times are GMT +2. The time now is 09:31.

- Copyright 2026 4Tuning