Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   POZE CU GAGICI !!! (https://forum.4tuning.ro/85-arad/7423-poze-gagici.html)

BULLETTT 18-12-06 19:10

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Cam praf astea 3,.......a lu' RCS e vedeta:D

RCS. 18-12-06 21:19

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Pt aradeni cu dedicatie...!!!8) 8)

RCS. 20-01-07 22:12

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Si mai si gateste...

RCS. 09-02-07 22:17

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Anna Nichole Smith 1967-2007 R.I.P.:sad:

ar 79 dix 10-02-07 08:35

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
sai fie tzarana usoara!:bunch:

AR33COP 10-02-07 09:19

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
degeaba o luat milioanele lu tinerelu ala de 90 ani cu care o fo maritata

exit0905 10-02-07 11:45

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
3 Attachment(s)
sper sa nu ma injurati

Aelius 10-02-07 13:45

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by AR33COP (Post 741811)
degeaba o luat milioanele lu tinerelu ala de 90 ani cu care o fo maritata

Nu le-o luat.Inca se judecau.Da oricum faza tare e ca mosu arata la fel si la nunta si la inmormantare,deci no fost nici un chin.Numa o trebuit sa inchida ochii.Anyway pacat de anuta:sad:

morghen 10-02-07 15:16

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Ce imi place la toate pizdele astea "mai batrane" care se pozeaza...e ca spre deosebire de cele mai tinere cele "mai batrane" stiu sa zambeasca intr-o poza shi uitandu-te la poza zici: da...uite ce frumoasa e, pe cand japitzele astea.....la majoritatea le potzi citi pe fatza un singur lucru: sug **** vreau **** vreau sa ma *** !

nu sunt frumoase, sunt bune de **** shi exclama acest lucru...m-am cam saturat de ele shi abureala lor.

PS: tare tipa care gateshte :D

criss 11-02-07 06:44

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by exit0905 (Post 741981)
sper sa nu ma injurati

Cu parere de rau a trebuit sa sterg ultimele 2 poze(vede andrei si iar ne trezim ca-si foloseste instrumentul in alte scopuri);)

NEo007 11-02-07 14:02

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Ahaha ce tare :))

Adi_play 20-02-07 21:40

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
si bonde si brunete.luati de aci,dupa plac.
http://www.shaniatwain.com/files/ST-...4-1024x768.jpg
http://themes.belchfire.net/screensh...a_Ambrosia.jpg
http://file.todayload.com/wallpaper/girl/chyler.jpg
http://liewcf.com/blog/wp-images/sed...ikini-girl.jpg
http://www.lowridermagazine.com/free...r_1024x768.jpg

RCS. 24-02-07 22:29

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
5 Attachment(s)
Una bucata blonda.8)

canny 28-02-07 19:12

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Ce suparat e jilau pe pustoaice :)

Si se vede clar ca RCS e Barbat cu B mare, ii plac femeile, femeile bune si nu pustoaice !!
Mai incantane ca vad ca le gasesti bine ! :)

RCS. 16-07-07 15:41

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Uf...blondele astea...8)


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning