Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ce limuzina au cei din Ucraina! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/74114-limuzina-ucraina.html)

liwiu_evo 11-04-08 23:45

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
parca cara morti! bleah!!!

adrian46 13-04-08 09:44

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
zici ca e facut din piese de la desmembrari...shi inauntru zici ca e casa unui pensionar care nu poate sa isi plateasca nici intretinerea,dar sa mai renoveze casa:D

aleks 14-04-08 09:43

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Quote:

Originally Posted by liwiu_evo (Post 1480355)
parca cara morti! bleah!!!

putina atentie la ce tastezi n-ar strica ;)

Ady_s94 16-04-08 09:53

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
bordul e de mertan:)

Dodo_998 22-04-08 20:25

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
existau si jante de 12.. de ce nu le-au folosit? :D si bordul e de Audi mai baieti.. unde ati vazut voi la Mercedes asa ceva?

aleks 23-04-08 14:54

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
la 190, 124, cam tot asa arata...

Sindrom 26-04-08 16:10

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
jenti de 14??? alea nu sunt de matiz???

tut ankh amon 03-05-08 00:34

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
vai....nici pe ultimu' drum n-as merge cu asta...:-o

brasco934 17-05-08 18:56

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Ce? Nu va place noul Logan Mortuero?

PS: Ce face votka din om...


All times are GMT +2. The time now is 01:12.

- Copyright 2026 4Tuning