![]() |
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
parca cara morti! bleah!!!
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
zici ca e facut din piese de la desmembrari...shi inauntru zici ca e casa unui pensionar care nu poate sa isi plateasca nici intretinerea,dar sa mai renoveze casa:D
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Quote:
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
bordul e de mertan:)
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
existau si jante de 12.. de ce nu le-au folosit? :D si bordul e de Audi mai baieti.. unde ati vazut voi la Mercedes asa ceva?
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
la 190, 124, cam tot asa arata...
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
jenti de 14??? alea nu sunt de matiz???
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
vai....nici pe ultimu' drum n-as merge cu asta...:-o
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Ce? Nu va place noul Logan Mortuero?
PS: Ce face votka din om... |
| All times are GMT +2. The time now is 01:12. |
- Copyright 2026 4Tuning