Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - Coman Razvan (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/73569-machete-lucru-coman-razvan.html)

coman razvan 02-11-09 13:58

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Quote:

Originally Posted by eddycdk (Post 2771776)
imi place ce i-ai facut... mai putin intercooler-ul...
chiar nu are loc acolo :cry:
aaa... si iti trebuie geam la oglizi :-P
in rest... numai laude

Are oglinzi man ... :shock: Inercoolerul ala imi place ca idee, probabil o sa-l modific! :oops:
Quote:

Originally Posted by CALIN 79 (Post 2771825)
Aha ! Ti-am zis eu, din broscuta cea raioasa se transforma in printul cel frumos. Foarte tare masinuta ! Succes in continuare !

He he! Multumesc!

eddycdk 02-11-09 14:03

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
are geam la oglizi?
eu nu vad... :cry:

coman razvan 02-11-09 14:06

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Scuze! Am citit ca "iti trebuie geam si oglinzi" ... scuze! :(

L4uR 02-11-09 14:37

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
eu zic ca intercoolerul o sa fie construit ..acum e ca idee:D...si arata bine

coman razvan 04-11-09 21:56

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
3 Attachment(s)
WIP ... multumesc bmw548! :shock:

eddycdk 05-11-09 06:14

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 2780816)
WIP ... multumesc bmw548! :shock:

frumos...frumos!
bv radu
bv razvan

bmwh548 05-11-09 12:25

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Cu placere Razvan :) Sa inteleg ca s-au potrivit bine?

coman razvan 05-11-09 17:13

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
@Edi - multumim! :)

@bmw - Au venit mai mult decat ok! Si indicatiile au fost pretioase! Am montat tot, nu am verificat deloc si am pornit totul la final si a mers perfect! Multumesc mult!

bmwh548 05-11-09 17:14

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Cu mare placere :) Astept sa vad poze cu "Porcul" terminat pe o etapa de coasta ceva :)

coman razvan 05-11-09 17:16

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Nu prea ai timp acum de machete ... dar incet, incet il fac! ;)

ancalex 05-11-09 17:58

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Felicitari Razvane chiar a iesit frumos!;)

TaZzY E30 18-12-09 23:01

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Mult succes in continuare!!

green_e30 21-12-09 07:55

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Foarte tare "Porcul"!!!Idei foarte tari si mai ales rollcage-ul mi se pare foarte tare din ce te-ai gandit sa il faci..:D!!!
Multa Bafta in continuare:D!!!

CALIN 79 21-12-09 08:08

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Arata foarte bine cu halogenele alea. Vad ca te-ai descurcat pana la urma cu sticker-ele. Sponsorizat de OMV. Fain.

inchains0 21-12-09 08:25

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
imi place si mie, daca ai fi pozat-o intr-un decor adecvat as fi zis ca e masina adevarata, bravosss. oricum, interesanta ideea de a o lasa fara parbriz!!! :chainsaw:


All times are GMT +2. The time now is 21:54.

- Copyright 2026 4Tuning