![]() |
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Quote:
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
are geam la oglizi?
eu nu vad... :cry: |
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Scuze! Am citit ca "iti trebuie geam si oglinzi" ... scuze! :(
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
eu zic ca intercoolerul o sa fie construit ..acum e ca idee:D...si arata bine
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
3 Attachment(s)
WIP ... multumesc bmw548! :shock:
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Quote:
bv radu bv razvan |
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Cu placere Razvan :) Sa inteleg ca s-au potrivit bine?
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
@Edi - multumim! :)
@bmw - Au venit mai mult decat ok! Si indicatiile au fost pretioase! Am montat tot, nu am verificat deloc si am pornit totul la final si a mers perfect! Multumesc mult! |
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Cu mare placere :) Astept sa vad poze cu "Porcul" terminat pe o etapa de coasta ceva :)
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Nu prea ai timp acum de machete ... dar incet, incet il fac! ;)
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Felicitari Razvane chiar a iesit frumos!;)
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Mult succes in continuare!!
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Foarte tare "Porcul"!!!Idei foarte tari si mai ales rollcage-ul mi se pare foarte tare din ce te-ai gandit sa il faci..:D!!!
Multa Bafta in continuare:D!!! |
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Arata foarte bine cu halogenele alea. Vad ca te-ai descurcat pana la urma cu sticker-ele. Sponsorizat de OMV. Fain.
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
imi place si mie, daca ai fi pozat-o intr-un decor adecvat as fi zis ca e masina adevarata, bravosss. oricum, interesanta ideea de a o lasa fara parbriz!!! :chainsaw:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning