![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
1 Attachment(s)
Ca atmosfera sa devina mult mai incendiara , Grasu XXL impreuna cu Maximilian vor sustine un concert de zile mari :) Animatoarele de altfel nu vor lipsi ....Preturile vor fi 15 Ron/spectator respectiv 25 Ron/ masina participanta/2 persoane
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Trece timpul foarte repede,mai sunt doar 27 de zile....;) Sper ca nu mai inlocuit...tot eu cu Crebzy stam cu steagurile la finish...aseai???:D;) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Cronometrarea se va face cu fotocelule iar startul cu semafor...oricum suntetzi baietii mei de baza :)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
atat imi doresc, vremea frumoasa de restul se ocupa baietii:workout:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
A fost 10 cu 20 dar atractiile s'au inmultit pe parcurs si consider cresterea cu 5 lei destul de rezonabila ...
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Ionutz, lasi si motoare la show?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Nope , motoarele au acees doar in parcare...fara suparare dar anul trecut unii s'au comportat foarte urat si a iesit haos
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
super tare trebe safiu prezent:P
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
chiar mareata decizia. is cam periculosi motoristi cand au spatiu mult.
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
mda...nu vreti sa ne si fierbeti daca tot ne bagati intr-o oala??? |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
se va plati intrarea???
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:43. |
- Copyright 2026 4Tuning