Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Kadett prin Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/72055-kadett-bucuresti.html)

Achim 08-12-08 00:37

Re: Kadett prin Bucuresti
 
azi mi-a zis cineva de topic dar aseara f putini din lumea curselor au fost apti de "intreceri" pt ca a fost party Insomani de 5 ani :( Alecs era cu mine acolo...

kiar imi pare rau ca nu s-a facut mai cunoscut faptul ca vine UGA ca ne rupeam inainte de un pahar sa vedem ceva interesant :oops:

AlecsM 08-12-08 00:50

Re: Kadett prin Bucuresti
 
chiar imi pare rau ...abea acum am vazut :( ...chiar sunt curios am vazut ca masina este ft rapida :)

bafta ....daca e ceve PM ;)

B39738 08-12-08 10:05

Re: Kadett prin Bucuresti
 
next time...dupa 1 ian 2009...macar nu a trecut weekendul degeaba...voi ati petrecut, eu am reusit in cele din urma sa fac un dyno la masina asta ( vezi topic dyno tuning )


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning