![]() |
Re: Kadett prin Bucuresti
azi mi-a zis cineva de topic dar aseara f putini din lumea curselor au fost apti de "intreceri" pt ca a fost party Insomani de 5 ani :( Alecs era cu mine acolo...
kiar imi pare rau ca nu s-a facut mai cunoscut faptul ca vine UGA ca ne rupeam inainte de un pahar sa vedem ceva interesant :oops: |
Re: Kadett prin Bucuresti
chiar imi pare rau ...abea acum am vazut :( ...chiar sunt curios am vazut ca masina este ft rapida :)
bafta ....daca e ceve PM ;) |
Re: Kadett prin Bucuresti
next time...dupa 1 ian 2009...macar nu a trecut weekendul degeaba...voi ati petrecut, eu am reusit in cele din urma sa fac un dyno la masina asta ( vezi topic dyno tuning )
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning