![]() |
3 Attachment(s)
Poze...
|
3 Attachment(s)
Poze...
|
3 Attachment(s)
Poze...
|
1 Attachment(s)
As vrea sa va cer parerea in legatura cu un topic despre R12 Gordinni(asta fiind un pitic pe creierul meu . mai ieftin ) . Are rost ? Daca o sa fie , o sa fie la fel de plin cu info si poze. :!: :?
|
Husky: Fara suparare, acum cat timp ai auzit de Nissan Skyline?
|
Prin 1999 , adica cam acu 5 ani .
|
mmdeah
a vrut sa te verifice daca aia uzit inainte de 2F2F :lol: |
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ia auzi , daca stiam de Skyline inainte de 2f2f :!: :!: :!: Daca am auzit de prin 1999 , da-ti seama . Pacat ca in 2F2F
a aparut prea putin. |
1 Attachment(s)
uite inca un skyline :lol: sper ca nu a mai fost pus pr forum
|
3 Attachment(s)
poze... daca tot e topic cu poze...
|
3 Attachment(s)
continua...
|
3 Attachment(s)
ultima tura... pe azi...
|
Misto poze , mai bagati :!:
|
man.. sunt de acord cu pozele...parerea mea e ca ar ami trebui sa shi discutam despre mashina... nuh? sa luam de ex un model Blitz Skyiline, sau modelele mai vechi... shi sa mai shi pove... nu tot pzoe, poze, poze!
yo shtiu doar ca skyline blitz, are 850 HP shi ca face suta in 3 secunde... car e vmax shi cat scoate la 1/4 mile? |
Da si eu sunt de parere ca mai trebuie si discutii , asa ca astept propuneri.
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:51. |
- Copyright 2026 4Tuning