![]() |
1 Attachment(s)
alta parcare dar asta cred ca e fara plata :lol:
|
3 Attachment(s)
:P
|
3 Attachment(s)
Ne incadram?
|
1 Attachment(s)
ieresant... mashina a trecut prin zid da e intacta...
uitatziva unde au parcat femeile... :peace: |
ca de obicei..feima la volan..interesant este ce scrie si pe indicatorul..de langa masina ia uitativa.. :lol: :lol:
|
2 Attachment(s)
altzi oameni parcatzi sub alte semne la fel de haioase :D
|
:lol: :lol: da..interesnat..mai ai ceva?? 8)
|
2 Attachment(s)
cmu sa nuh?
:D |
Quote:
|
acum chiar ca nu mai intzeleg... din ce sens a venit ala?
:lol: :lol: :lol: |
masina aia a fost pusa acolo ca aspect.este si in jud mures un audi butoias facut asa doar ca se vede spatele ca si cum ar fi intrat in casa :joy:
|
Ne dai si poze cu Audi????
|
Quote:
l-am vazut shi yo la TVR1 :lol: |
poze nu am cu audi
dar o sa caut .cine stie ?poate gasesc |
:)) hahhahhabuhahhaha :))) se intampla si la case mari .. dar nici chiar asa ceva.. bine la unele e de plans.. saraci nu cred ca au mai scapat.. dar altele :D greetings! :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:29. |
- Copyright 2026 4Tuning