![]() |
Re: Clio B 2 Hatchback
pffffff acum ce mai e ? :cry:
|
Re: Clio B 2 Hatchback
Cum s`a intamplat ?:???:
|
Re: Clio B 2 Hatchback
a incercat o doamna in etate sa paraseasca parcarea prin masina mea :D
|
Re: Clio B 2 Hatchback
Cam rar intri pe forum :lol: Nu i-ai luat pensia??? Vad ca numai ghinioane ai avut cu masina asta! Pune si tu niste poze recente.
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:56. |
- Copyright 2026 4Tuning