Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008) (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/69178-boyd-coddington-1945-2008-a.html)

mihai88 29-02-08 10:27

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
a fost numit regele hot-rod-urilor pentru ca asta si era,nimeni nu a reusit sa creeze asemenea bijuteri ....bijuteri e putin spus........... nici inainte si nici acum dupa moartea lui indiferent cum o sa ii cheme,Boyd Coddington a fost unic,a fost tatal hot-rod-urilor

din pacate numai cei buni si care merita sa traiasca, dispar


R.I.P

toxygene 29-02-08 11:11

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Mare om, mare artist. Dumnezeu sa-l ierte.

VaLeX 29-02-08 11:17

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
pacat, chiar imi placeau emisiunile, mai ales cand se lua de ala gras :lol: BEAR :lol:
R I P

akagiovanni 29-02-08 11:20

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Cum a spus si DONU', toti suntem datori cu o moarte...mare pacat!o peirdere inegalabila pentru lumea pasinatiolr de masini "la comanda".
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

baloo_cs 29-02-08 11:24

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Greu de crezut...dar adevarat :sad: R.I.P

adisoruc 29-02-08 11:39

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
dumnezeu sa il aiba in paza. R.I.P.

bakal 29-02-08 12:00

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
oamenii buni pleaca intotdeauna dintre noi....R.I.P. Boyd,

Billy c25xe 29-02-08 12:00

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Sa stins din pacate o legenda a hot road-urilor!!! Mare pacat!! R.I.P Boyd Coddington

Radu.Dobromirescu 29-02-08 12:08

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
R.I.P. si eu ma uitam adesea la emisiunile lui...era tatal lor...pacat

GolfuletzS 29-02-08 12:21

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
am urmarit cred ca o mare parte din emisiunile AHR si imi placeau la nebunie... foarte trist ....

B3ST 29-02-08 12:26

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Nici mie nu imi vine sa cred... era cu adevarat regele hotrod"-urilor:tears:. Nu cred ca va mai exista unul ca el :no:




Rest In Peace, Mr. Boyd Coddington!:cry2:

Horhe_STI 29-02-08 12:29

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Pana la urma se stie cauza?
RIP

Mustang 29-02-08 12:29

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
R.I.P. life goes on. ;)

GolfuletzS 29-02-08 12:31

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
"Whenever there are clouds in the heavens we`ll know it`s you showing god how to do a great burnut"

Ca$$ 29-02-08 12:32

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
R.I.P..........ce masini a iesit din mana omului asta.........


All times are GMT +2. The time now is 17:56.

- Copyright 2026 4Tuning