![]() |
Re: ce masina crezi ca este?
Alfa_Romeo-Arna ?
|
Re: ce masina crezi ca este?
Ai ghicit :-P. Pune poza:)
|
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
ce credeti ca este ?
|
Re: ce masina crezi ca este?
ceva italian?
|
Re: ce masina crezi ca este?
mai mult ca sigur nu !
|
Re: ce masina crezi ca este?
mai mult ca sigur pur sange italian !
|
Re: ce masina crezi ca este?
Alfa Romeo 8C
|
Re: ce masina crezi ca este?
dap ,aia e.......
|
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
Guess:?: :?:
|
Re: ce masina crezi ca este?
sasha trebuia sa iti sterg postul pt k nu erai u de postat masina,nu ai ghicit u dar fiind atat de simpla o las,o ghicesc io si il las pe bogdan wrc sa puna poza.bogdane monteaza poza
ps aston martin |
Re: ce masina crezi ca este?
nu e db9....asta iti zic eu
|
Re: ce masina crezi ca este?
Quote:
|
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
o fi db7:)
sherif, sasha stie...nu pun poze eu..asa ca poate pune ea in locul meu..doar ca mai grele...plssss :) hai...sus cu poza domnisoara. sau..LE hai sa facem o exceptie: |
Re: ce masina crezi ca este?
cred ca e ceva japoneza...honda sau mazda...
ori ceva rusesc... mai caut :D |
Re: ce masina crezi ca este?
io cautai de ma gasira draci,ar da spre fiat dar nu cred k e,sa o ia dracii de tinichea
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:13. |
- Copyright 2026 4Tuning