Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Extreme Racing (https://forum.4tuning.ro/72-extreme-racing.html)
-   -   EXTREME@ACR VTM 24.07.2005 (https://forum.4tuning.ro/72-extreme-racing/6678-extreme-acr-vtm-24-07-2005-a.html)

GAB35DJ 25-07-05 19:30

multumim 4tuning pentru pzezenta!!!

Gratzian 26-07-05 03:35

si filmele...

https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=344

maine un articol complet, plus o reorganizare a cursei in forum
sa faceti mai des, altfel ne suparam
data viitoare ma dau si eu
supermisto

B26LPX 26-07-05 10:53

misto filmele....felicitari 4tuning...la cat mai multi reporteri pe viitor!!!

poate reusesc sa postez si eu filmele din masina

EVOLUTION8 26-07-05 13:50

Arata bine trabantul,super.
Asfalt ca pe urcarea din Poiana nu o sa gasim niciunde aici si nici in viitorul apropiat nu cred ca o sa avem

B26LPX 26-07-05 16:40

1 Attachment(s)
...cand n-ai ce face....

cecilia 26-07-05 17:40

eu vreau sa stiu cine e bucuresteanul scandalagiu cu golful albastru...... ca ar merita tras putin de urechi!!! :!:

lam 26-07-05 18:22

cine a filmat de sus si a prins ultimul viraj inainte de sosire?
ii multumesc anticipat celui care a filmat si imi poate da si mie caseta!!!

B26LPX 26-07-05 19:09

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"cecilia\"
eu vreau sa stiu cine e bucuresteanul scandalagiu cu golful albastru...... ca ar merita tras putin de urechi!!! :!:

iti place de el? ...hai ca incerc sa-ti fac rost de tel lui...poate iese ceva...dai si tu o bere data viitoare

GAB35DJ 26-07-05 19:51

grig ia si tu filmarea de la la lao...are fimat chiar ultimul viraj....am vazut io filmarea cu tine la el pe camera....

Bubu_021 26-07-05 19:59

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"lam\"
cine a filmat de sus si a prins ultimul viraj inainte de sosire?
ii multumesc anticipat celui care a filmat si imi poate da si mie caseta!!!

treci pe la mine pe la servici cu un CD, le-am tras de la lao si te vezi si tu pe acolo in 2 urcari din care intr-una ti-a fugit spatele da' ai redresat-o frumos ;) .

B26LPX 27-07-05 18:38

1 Attachment(s)
mansa 2 din masina

Zyx 27-07-05 19:04

Stie cineva daca se va mai organiza asa ceva la noi?Unde?Cand?

Skillzu 27-07-05 23:52

frumooooos..asa da..inca nu am vazut decat 7 filmuletze...si pana acum audi-ul negru a fost cel mai dragutz....a tras grav de masina...fara mila...nu k ar fi singurul...

DJ-23-SLK 28-07-05 03:05

Booon
 
Tzinem sa va multzumim tuturor pt participare/prezentza.Cineva se plangea de organizarea de la premiere...nu a fost vina noastra pt intarziere..acr-ul e de vina aici.
EVENIMENTE...o sa mai fie dar probabil dupa ce luam si noi un \"concediu de relaxare pe la mare vre`o 2 saptamani\" :twisted: venim acasa si ne punem iarasi pe treaba...unii dintre noi organizatorii sunt un pic suparatzi(cel putzin eu)ca nu m`am putut da.




P.S VA ASTEPTAM LA TOATE EVENIMENETELE ORGANIZATE LA CRAIOVA!!!

Inca odata Multzumim WWW.4tuning.RO si WWW.***********

cecilia 28-07-05 18:53

intarzierea de la premiere s-a datorat unei mici probleme de regulament.... cativa participanti au furat startul si s-a discutat cum vor fi penalizati. acesta a fost motivul intarzierii
ne cerem scuze, dar era o problema ce trebuia rezolvata


All times are GMT +2. The time now is 22:39.

- Copyright 2026 4Tuning