![]() |
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
1 Attachment(s)
marca masini este Hyspano Suiza ( modelul din poza este cel cabrio)
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
ca cam asa ceva
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
care are surprize de la guma turbo???
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
eu mai am cateva..dar editii mai noi...
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
si eu am :)
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
mie mi-au furat portofelul cu 500+ surprize si m-am suparat si n-am mai strans....
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
eu aveam toata colectia turbo aia veche si cea lazer....cred ca inca o mai am undeva pusa bine intr-o cutie...
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
eu am de la 53 pana la 400+ cam toate, aveam mai multe dar s-au pierdut ...
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
le-am facut cadou cand am crescut:D ... aveam si portofele facute pentru ele:)
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
mai erau niste desene cu un dinozaur...nu mai tin minte numele....si ink 1 desen cu un rechin ...k tot mi`a adus aminte cineva de ele....un rechin de facea mai mereu ...: " yak yak yak " :) ..dak shtie cineva despre ce este vb
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
Erau cele cu dinozaurul DENVER iar cele cu rechinul erau Sharky & George
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
1 Attachment(s)
Cartea Cartilor... moama cate amintiri!
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
Pentru fanii seriei de desene animate "Aventurierii Spatiului":
Intreaga serie Aventurierii Spatiului (77 episoade) se poate downloada (calitate DVD-rip). Insa, seria este in limba japoneza. Daca va intereseaza, intrati la grupul: http://groups.yahoo.com/group/Aventurierii_Spatiului/ unde se depun eforturi pentru subtitrarea seriei. |
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
eu mai mai am cv cartonase cu masini si motoare ce picau pe la niste snacksuri acum ceva ani de zile...:))cred k am si dubluri! :) :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:43. |
- Copyright 2026 4Tuning