Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/66089-desene-animate-filme-urmaream-eram-mici.html)

DRooPY 12-02-08 01:43

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
1 Attachment(s)
marca masini este Hyspano Suiza ( modelul din poza este cel cabrio)

g_t 13-02-08 02:37

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
https://www.220.ro/Copilaria_veche_vs...html#5....prea

DRooPY 13-02-08 09:20

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
ca cam asa ceva

g_t 13-02-08 14:58

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
care are surprize de la guma turbo???

bogdan_wrc 13-02-08 15:06

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
eu mai am cateva..dar editii mai noi...

DRooPY 15-02-08 08:55

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
si eu am :)

tre 15-02-08 09:16

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
mie mi-au furat portofelul cu 500+ surprize si m-am suparat si n-am mai strans....

JUST-DO-IT 15-02-08 13:12

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
eu aveam toata colectia turbo aia veche si cea lazer....cred ca inca o mai am undeva pusa bine intr-o cutie...

g_t 15-02-08 13:41

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
eu am de la 53 pana la 400+ cam toate, aveam mai multe dar s-au pierdut ...

Vibe 15-02-08 15:24

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
le-am facut cadou cand am crescut:D ... aveam si portofele facute pentru ele:)

kraven_4_all 06-05-08 12:04

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
mai erau niste desene cu un dinozaur...nu mai tin minte numele....si ink 1 desen cu un rechin ...k tot mi`a adus aminte cineva de ele....un rechin de facea mai mereu ...: " yak yak yak " :) ..dak shtie cineva despre ce este vb

DONU' 06-05-08 13:40

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
Erau cele cu dinozaurul DENVER iar cele cu rechinul erau Sharky & George

Pugralph 06-05-08 16:07

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
1 Attachment(s)
Cartea Cartilor... moama cate amintiri!

Bothkill 23-11-08 08:57

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
Pentru fanii seriei de desene animate "Aventurierii Spatiului":

Intreaga serie Aventurierii Spatiului (77 episoade) se poate downloada (calitate DVD-rip). Insa, seria este in limba japoneza.

Daca va intereseaza, intrati la grupul:

http://groups.yahoo.com/group/Aventurierii_Spatiului/

unde se depun eforturi pentru subtitrarea seriei.

Tibanu 23-11-08 20:49

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
eu mai mai am cv cartonase cu masini si motoare ce picau pe la niste snacksuri acum ceva ani de zile...:))cred k am si dubluri! :) :P


All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2026 4Tuning