Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320ci -project-///intruder/// (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/65930-e46-320ci-project-intruder.html)

xxdadixx 03-04-08 22:06

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Quote:

Originally Posted by f.intruder (Post 1463411)
am incercat,putin cam complicat:???::lol:

Da-i la Criss sa le incerce in Photoshop ca are ceva premii la activ :lol:
Sunt curios si eu cum arata. La ce pret sunt?

f.intruder 03-04-08 22:33

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
2 Attachment(s)
scuzati calitatea lucrarii :???::lol:
le-am pus eu:D
"a mea" cu dotz...dara

f.intruder 03-04-08 22:35

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
si linku' pentru prethttp://www.tuning2.de/shop/felgen/do...anzo/hanzo.htm

leonard 03-04-08 23:10

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
mie foarte naspa nu mi se par.....vin chiar bn...cel putin in poze...numai ca sunt..."ciudate" acuma depinde de gusturi

Bmwaldo 03-04-08 23:30

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by f.intruder (Post 1464296)
scuzati calitatea lucrarii :???::lol:
le-am pus eu:D
"a mea" cu dotz...dara

acum sincer, tie iti plac ? E46 cere buza, cere dimensiuni de 18 sau 19 pe 9j ... sunt fatale, o sa strici masina cu jantele astea .

Uite cateva idei :

cele de pe cel gri sunt bestiale, cam scumpe, dar sunt prea tari ( asta daca esti dispus sa investesti ceva in jante ) .


cele de pe cel visiniu sunt cele de CSL, pe 18 ar arata super cu o suspensie sport 70/55 .


ultimele de pe cele Sedan, sunt mai spre stilul BMW clasic sau ceva finut, nu atrag foarte mult decat ochii cunoscatorilor . Dar le-as alege pe ultimele, oricare din ele ( prefer mai mult pe cele spitate cu buza ) .

criss 06-04-08 00:24

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
2 Attachment(s)
De azi masina si-a schimbat glasul :-)

In curand mai multe poze si filmul.

https://forum.4tuning.ro/showpost.php...1&postcount=75

f.intruder 06-04-08 11:34

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Multumiri lui CRISS pentru noul sound8)
sant foarte multumit de calitatea lucrarii
atat de look ,cat si de sound :ciggy:
great job!!8)

gelu_r 06-04-08 21:34

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
salut zi mi si mie cat a costat deci tevile cu manopera si cu montaj..cu totu asa...

AMBRA 07-04-08 08:15

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Quote:

Originally Posted by criss (Post 1468120)
De azi masina si-a schimbat glasul :-)

https://forum.4tuning.ro/showpost.php...1&postcount=75

:joy: ....glasul si aspectul .... arata beton asa .... si suna super.... mie chiar imi place mult cum a iesit si din cate am vazut prin orash nu sunt singura .... 8)
.... felicitari intruder ptr .alegerea facuta si ptr.rabdare....( la cat e de meticulos criss ai avut de asteptat putin mai mult decat era prevazut initial) dar eu zic ca a meritat din plin :-)

felicitari criss ptr o lucrare de exceptie :-)

f.intruder 07-04-08 12:15

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
da a iesit super si look si sound;)
iar de asteptat am asteptat mai mult dupa alte accesorii comandate :lol:
care nu au trebuit confectionate(nu ma refer la finali...care s-au gasit greu dar au venit repede odata gasiti)
avand in vedere complexitatea lucrarii si felul in care a iesit eu sant super multumit de timpul in care s-a realizat
am mai spus ,maximum respect pentru felul in care vede CRISS treaba pe care o face
btw nu stiu daca mai este o lucrare asemanatoare ,custom integral
si cu modificare a traseului la iesire dubla de la original;):ciggy:

f.intruder 08-04-08 17:00

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
...deci filmul promis cu "a mea"
cu evacuare full custom pregatita cu mare atentie si dedicare
de CRISSDESIGN

tnx again CRISS:ciggy:

check this out:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=L2RLVhB78H8

:2gun:

f.intruder 11-04-08 20:49

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
1 Attachment(s)
inca un film ,needitat 8)

f.intruder 15-04-08 21:40

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
1 Attachment(s)
pentru cei care au cerut
inca o poza cu evacuarea
mai multe aici :arrow:https://forum.4tuning.ro/showpost.php...1&postcount=75

criss 20-04-08 21:58

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Pe 4 mai te astept la BEST WOOFER-EXHAUST UNDERGROUND arad 2008 , sa vedem daca tine piept la honde :-)

f.intruder 20-04-08 23:30

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
voi fi acolo:-)
face fata , e destul de "obraznica" ;)8)


All times are GMT +2. The time now is 08:10.

- Copyright 2026 4Tuning