Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Cu toporul pe M5 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/64958-toporul-m5.html)

riv_gms 11-09-09 18:56

Re: Cu toporul pe M5
 
https://www.youtube.com/watch?v=FwyUF...eature=related

anndi 15-02-11 22:03

Re: Cu toporul pe M5
 
Nu putem condamna omul pentru ce face cu banii lui. Poate si el ne condamna ca dam 5 lei pe litrul de benzina. Oare un M5 coupe nu s-a gandit nici unul sa faca?

Dj_kyd 20-02-11 07:49

Re: Cu toporul pe M5
 
Foarte frumoasa masina si omul are bani sa tot distruga la ele:lol:

Persepolisa 06-03-11 19:05

Re: Cu toporul pe M5
 
https://www.youtube.com/watch?v=p7lgu...eature=related

ExoticCars 30-03-11 13:58

Re: Cu toporul pe M5
 
ce drq frate de dacia papuc nu a auzit

topser 05-04-11 19:46

Re: Cu toporul pe M5
 
http://www.netcarshow.com/bmw/2011-m3_pickup_concept/ :lol::lol::lol:

axealex 28-05-11 07:11

Re: Cu toporul pe M5
 
Quote:

Originally Posted by wtah_nissan (Post 1322361)
ba ce idioot..fara suparare dak o arde pe aici proprietaru da mai da-l draq... :|...bunatate de m5 sal faci caioneta bp x(...unii nu indraznesc sa viseze la asa cva si altii o f*t intr-un hal cum nici nu indraznesti sa visezi :))

ai perfecta dreptate...un mare loser

Speed4U 08-07-11 23:04

Re: Cu toporul pe M5
 
Foarte tare finalul ,imi place ce a iesit ;) !

lascarica 14-07-11 23:03

Re: Cu toporul pe M5
 
Omul a vrut un M5 Deosebit...probabil s-a sictirit de spe'mii de M5-uri aproape identice cu aceleasi pleoape,praguri ,spoilere si restul de cacatei aftermarket mai mult sau mai putin de firma, ce sunt variatii pe ACEEASI tema, nimic radical... aceleasi ligheane cu et maxim negativ, aceleasi praguri,spoilere ,difuzoare spate (binenteles FARA a avea si partea de dedesubt...difuzoare aka..PARASUTE). Omu' asta si-a facut un M5 si frumos si remarcabil..chiar daca nu in spiritul traditional bmw...insa cam asta e si ideea..daca vrei sa revolutionezi ceva , trebuie sa oripilezi conservatorii inchistati si cu ochelari de cal, ce nu vor fi in stare vreodata sa-si puna in practica vreo fantezie...de vreun fel..asta in cazul in care sunt capabili a avea asa ceva..:)

ct_23_msg_1 14-07-11 23:25

Re: Cu toporul pe M5
 
frumos daca ai bani se poate orice.Si-a facut omu o masina asa cum a vrut el

CyberCSX 15-07-11 07:17

Re: Cu toporul pe M5
 
Quote:

Originally Posted by ExoticCars (Post 4212737)
ce drq frate de dacia papuc nu a auzit

Nu toata lumea este maniaca dupa vechituri de 30 de ani cu tehnica din epoca de piatra pe care le cīrpaceste pe viata si nu se mai poate lasa de ele de parca ar fi un drog asa cum fac romānii si daca te referi la noile dacii, omul poate vrea confort si calitate nemteasca si nu ciobaneasca la pret de discount. ;)

ionut_x 04-01-12 16:50

Re: Cu toporul pe M5
 
Nu i-as fi facut , asta dar cum este si normal proprietarul poate face ce vrea cu masina lui , poate sa ii dea foc daca vrea ,

Eddy_e39 08-04-12 19:07

Re: Cu toporul pe M5
 
Daca ar fi facut-o pt a o utiliza k pe o utilitara ar fi fost ok, dar el a facut-o pickup asha.... sa fie ... mda.... deci.... a transformat o masina super intr-una ZOB :???:

ionut_x 09-04-12 18:56

Re: Cu toporul pe M5
 
Nu i-as fi facut asta, dar cum este si normal proprietarul poate face ce vrea cu masina lui , poate sa ii dea foc daca vrea ,[/QUOTE]


All times are GMT +2. The time now is 16:55.

- Copyright 2026 4Tuning