Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

NSL_ADY666 06-12-08 22:27

Re: Aderare Usergroup
 
1 Attachment(s)
pot si eu cu acestea? :D
Restul sunt in lucru adica vreo 4!

coman razvan 06-12-08 22:46

Re: Aderare Usergroup
 
@alynex - poti sa dai join
@NSL_ADY666 - mai asteptam..destul!

NSL_ADY666 06-12-08 22:49

Re: Aderare Usergroup
 
ok .... mersi oricum! deci trebuie sa ajung la peste 15 machete ,nu?
daca e asa nu e problema........

blue macca 20-12-08 12:07

Re: Aderare Usergroup
 
am dat join, cu explicatiile de rigoare
-eu as fi vrut sa intru al 24'lea, pentru ca am un fix cu numarul asta... si ma uitam la lista din primul post, pana cand sa observ ca e de prin ianuarie 2008 :D -

coman razvan 20-12-08 12:09

Re: Aderare Usergroup
 
Done! :)

CED 24-12-08 16:00

Re: Aderare Usergroup
 
6 Attachment(s)
atasez niste poze cu colectia de machete si linkul cu micutul Mr CAT care este inca in lucru

https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/95415-machete-lucru-ced.htmln

coman razvan 24-12-08 16:01

Re: Aderare Usergroup
 
Poti sa dai join fara probleme! :)

CED 24-12-08 16:06

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
multumesc,

ma gindeam ca inca nu am machete modificate in afara de proiectul ambitios cu mr cat - oricum dupa ce il termin si mai exersez cu aerograful e putin probabil sa scape vreo macheta nemodificata:D:D:D sau ceva nevopsit prin casa:D:D:D

uite ce mi-a adus mosul pentru completarea colectiei - mi-a placut foarte mult filmul

Dark Side 25-12-08 12:01

Haiose masinutele! ;)

Am si io o intrebare: am fost exclus din usergroup din cauza ca am fost banat (pe nedrept,dar asta e)?????

Iar posturi din 3 in 3 minute?Se pare ca iti place in concediu!;)

Felix_Arad 04-01-09 17:52

Re: Aderare Usergroup
 
1 Attachment(s)
Asta e colectia mea. Pot sa ma alatur si eu grupului?:D

coman razvan 04-01-09 18:07

Re: Aderare Usergroup
 
Da, poti! :)

AndyNed 22-01-09 15:07

Re: Aderare Usergroup
 
Pot da si eu join ? Numarul de piese din colectie depaseste 15 dar nu le-am prezentat pe toate inca.

coman razvan 22-01-09 15:08

Re: Aderare Usergroup
 
Da! Poti sa dai! :)

rock_angel 26-01-09 18:05

Re: Aderare Usergroup
 
3 Attachment(s)
astea sunt o parte dinte machetele mele..mai am si cateva auto..si cateva de moto pe care nu am apucat sa le prezint(regulamentul) pot da join?

coman razvan 26-01-09 18:11

Re: Aderare Usergroup
 
Da...


All times are GMT +2. The time now is 22:35.

- Copyright 2026 4Tuning