![]() |
Re: Aderare Usergroup
1 Attachment(s)
pot si eu cu acestea? :D
Restul sunt in lucru adica vreo 4! |
Re: Aderare Usergroup
@alynex - poti sa dai join
@NSL_ADY666 - mai asteptam..destul! |
Re: Aderare Usergroup
ok .... mersi oricum! deci trebuie sa ajung la peste 15 machete ,nu?
daca e asa nu e problema........ |
Re: Aderare Usergroup
am dat join, cu explicatiile de rigoare
-eu as fi vrut sa intru al 24'lea, pentru ca am un fix cu numarul asta... si ma uitam la lista din primul post, pana cand sa observ ca e de prin ianuarie 2008 :D - |
Re: Aderare Usergroup
Done! :)
|
Re: Aderare Usergroup
6 Attachment(s)
atasez niste poze cu colectia de machete si linkul cu micutul Mr CAT care este inca in lucru
https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/95415-machete-lucru-ced.htmln |
Re: Aderare Usergroup
Poti sa dai join fara probleme! :)
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
multumesc,
ma gindeam ca inca nu am machete modificate in afara de proiectul ambitios cu mr cat - oricum dupa ce il termin si mai exersez cu aerograful e putin probabil sa scape vreo macheta nemodificata:D:D:D sau ceva nevopsit prin casa:D:D:D uite ce mi-a adus mosul pentru completarea colectiei - mi-a placut foarte mult filmul |
Haiose masinutele! ;)
Am si io o intrebare: am fost exclus din usergroup din cauza ca am fost banat (pe nedrept,dar asta e)????? Iar posturi din 3 in 3 minute?Se pare ca iti place in concediu!;) |
Re: Aderare Usergroup
1 Attachment(s)
Asta e colectia mea. Pot sa ma alatur si eu grupului?:D
|
Re: Aderare Usergroup
Da, poti! :)
|
Re: Aderare Usergroup
Pot da si eu join ? Numarul de piese din colectie depaseste 15 dar nu le-am prezentat pe toate inca.
|
Re: Aderare Usergroup
Da! Poti sa dai! :)
|
Re: Aderare Usergroup
3 Attachment(s)
astea sunt o parte dinte machetele mele..mai am si cateva auto..si cateva de moto pe care nu am apucat sa le prezint(regulamentul) pot da join?
|
Re: Aderare Usergroup
Da...
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:35. |
- Copyright 2026 4Tuning