Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Mitsubishi Lancer Prototype S (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/64219-mitsubishi-lancer-prototype.html)

petreals 27-02-08 23:37

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Quote:

Originally Posted by calin_m_power (Post 1387065)
oricum se pare ca subaru le-au luat-o inainte celor de la mitshubishi ca dintotdeauna.

ehh na?...nu mai spune mai...numa' cunoscatori pe aici :lol::lol::lol::lol:

PS: ca sa va aduc aminte...aici discutam despre un model mitsubishi....nu de problemele voastre cu subaru sau alte WRC-uri

Fixius 28-02-08 00:29

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
cel mai mult imi place botul, ca e foarte agresiva, si dupaccea interiorul...

Sonny 28-02-08 07:29

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Este foarte reusita! Imi place la nebunie...

Dar chiar nimeni nu a vazut "Coada de rechin" gen BMW? :D Nu mi se pare prea original :P

Victor_WRC 28-02-08 07:30

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Destul de misto !!!

cheet 28-02-08 10:30

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
au zis ca nu vor scoate evo la modelul asta, asa ca e concurent pentru subaru doar pana la sti

DaNy>DmN 28-02-08 11:17

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Sper sa nu scoata cei de la Mitsubishi si aceasta versiune , si sa ramana la berlina , chiar daca ar fi un concurent de remarcat pt Impreza ... :rolleyes2

Vely 28-02-08 12:39

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Parca ar fi noua Impreza!
Nu-i nimic, dk cei de la Mitsu au fost de acord sa faca un hatch, poate si cei de la Subaru se vor gandi sa aduca berlina in Europa ca in USA este demult!

AndrewSmith 28-02-08 16:48

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
asa este, fata este foarte agresiva si spatele imblanzit :)
Cat despre tapiterie..mergea mult mai bine un negru, sau masina neagra si tapiteria rosie :), in nici un caz asa.

Ma intreb cat costa jucaria..

UNLORD 29-02-08 15:03

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Imi place mult cu exceptia tapiseriei dar mai mult ca sigur ca o sa existe mai multe optiuni de alegere.

RoSonic 03-03-08 15:06

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Videoclip de prezentare Mitsubishi Lancer Prototype S:




<script type="text/javascript" src="https://www.4tuning.ro/flv_player3/swfobject.js"></script><div id="445">film</div><script type="text/javascript">var s1 = new SWFObject("https://www.4tuning.ro/flv_player3/flvplayer.swf","flvplayer","425","355","7");s1.add Param("allowfullscreen","true");s1.addVariable("wi dth","425");s1.addVariable("height","355");s1.addV ariable("file","https://www.4tuning.ro/images/blognews/mitsu_proto_s.flv");s1.addVariable("image","https://www.4tuning.ro/images/blognews/mitsuprots.JPG");s1.write("445");</script>

Marius_mym89 03-03-08 15:52

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
imi place fatza e agresiva....spatele insa.....nu e la acelasi nivel cu fatza masinii

UNLORD 03-03-08 16:25

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Imi place mult masina!

gunball 03-03-08 16:35

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
fata e cum trebuie dar spatele e super nasol.

Cipa 03-03-08 16:40

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
S`a intamplat ceea ce ma temeam cel mai mult... Dupa ce cai de la Subaru au stricat ferumusetea lui Impreza wrx sti... si au trnasformat`o intr`o masina de coafeze... cei de la mitsubishi le`au urmat... mare pacat !!!

Gigi_V 03-03-08 18:55

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
daca va uitati mai atent puteti observa ca nu are nici macar discurile de frana ventilate pe lateral.e pacat la o asa masina cu asa multi caluti putere.cat despre spate chiar nu merge frate la mitshu' asa ceva.parerea mea.;)


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning