![]() |
Re: Logan tuning - Miker
Nu schmbat . . . . doar mici schimbari :P
|
Re: Logan tuning - Miker
Mane, sunt geniale jantele! Tata cand a vazut masina mai de mult langa TNB a zis ca nu e logan! Da-mi si mie un PM te rog cu un pret pt jante, mersi! ai grija de masina si de tine, Sanatate
|
Re: Logan tuning - Miker
salut....superb loganul .. iti atrage imediat privirea ...
te astept si pe la mine cu o parere despre al meu ... bafta ;) |
Re: Logan tuning - Miker
Un golan f.reusit!Nota 10+ pt culoare si jante cate o deosebesc f.mult de alte loganuri!
|
Re: Logan tuning - Miker
se pot posta niste poze cu interiorul cu bordul etc ?
|
Re: Logan tuning - Miker
intr-un timp... poza cu masina ta o aveam wallpaper :D poate ma ajuti si pe mine cu niste sfaturi...pentru performanta :D masina mea e la semnatura..
|
Re: Logan tuning - Miker
Salut! Am si eu o intrebare ,duce ma baieti loganu asta mai multe schimbari?:?:
|
Re: Logan tuning - Miker
Bani sa ai ca orice duce la schimbari, nu numai o masina si omu`.
|
Re: Logan tuning - Miker
frumos tuning apreciez culoare masini
|
Re: Logan tuning - Miker
si cand era rosie mi-a placut f mult ..bafta in continuare
|
Re: Logan tuning - Miker
superba!dar chiar ii trebuie un eleron pe haion si poate si pe luneta!am ceva modele,daca esti interesat suna-ma la 0769585205 CRISTIAN
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:32. |
- Copyright 2026 4Tuning