Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Logan tuning - Miker (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/64184-logan-tuning-miker.html)

Miker 02-04-09 16:53

Re: Logan tuning - Miker
 
Nu schmbat . . . . doar mici schimbari :P

Soso1990 08-04-09 21:29

Re: Logan tuning - Miker
 
Mane, sunt geniale jantele! Tata cand a vazut masina mai de mult langa TNB a zis ca nu e logan! Da-mi si mie un PM te rog cu un pret pt jante, mersi! ai grija de masina si de tine, Sanatate

W Y P 30-05-09 12:16

Re: Logan tuning - Miker
 
salut....superb loganul .. iti atrage imediat privirea ...
te astept si pe la mine cu o parere despre al meu ... bafta ;)

pwr_bz 31-05-09 13:27

Re: Logan tuning - Miker
 
Un golan f.reusit!Nota 10+ pt culoare si jante cate o deosebesc f.mult de alte loganuri!

taz.frkz 16-07-09 00:06

Re: Logan tuning - Miker
 
se pot posta niste poze cu interiorul cu bordul etc ?

shobby_ams 13-08-09 02:12

Re: Logan tuning - Miker
 
intr-un timp... poza cu masina ta o aveam wallpaper :D poate ma ajuti si pe mine cu niste sfaturi...pentru performanta :D masina mea e la semnatura..

$voiniql$ 17-08-09 17:23

Re: Logan tuning - Miker
 
Salut! Am si eu o intrebare ,duce ma baieti loganu asta mai multe schimbari?:?:

ynp_46 06-09-09 21:09

Re: Logan tuning - Miker
 
Bani sa ai ca orice duce la schimbari, nu numai o masina si omu`.

adrianboy10 24-10-09 10:56

Re: Logan tuning - Miker
 
frumos tuning apreciez culoare masini

serghey 16-01-10 21:23

Re: Logan tuning - Miker
 
si cand era rosie mi-a placut f mult ..bafta in continuare

stoica cristian 29-01-10 11:02

Re: Logan tuning - Miker
 
superba!dar chiar ii trebuie un eleron pe haion si poate si pe luneta!am ceva modele,daca esti interesat suna-ma la 0769585205 CRISTIAN


All times are GMT +2. The time now is 20:32.

- Copyright 2026 4Tuning