Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Super Nova vs.... (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/63943-super-nova-vs.html)

maniacu_mnc 07-03-08 14:23

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by Logan_drifter (Post 1406990)
Sa piarda in fata DNS? lol
Te bagi cu un logan 1.4 preparat la 110 de cai? Iti dau si jumatate de masina avans daca vrei.

Mda vb si vedem. Lasa-mi un pm cu adresa ta da mess. Da zi-mi si mie mai exact ce i-ai facut la logan de 1.4 sa ai 110 cp ca sincer din soft nu urca mai mult de 82 cp (si asta daca are 75 cp din fabrica ca pe multi i-am auzit ca pe dyno aveau mai putin decat spune fabrica) si nu cred ca o poti duce fara turbo la 110 cp:rolleyes2.

P.S. daca ai doar 90 cp iti dau eu o masina avans la start si tine cont a mea e stock :-P:pistoles::poke::poke:.

pHlow 07-03-08 17:43

Re: Super Nova vs....
 
mie-mi miroase a nino-nino...

maniacu_mnc 09-03-08 20:09

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by pHlow (Post 1407519)
mie-mi miroase a nino-nino...

Asa zici si eu. Om la 41 de ani plus ca cica are logan de 1.4 75 cp tunat la 110 cp. Sa fim seriosi.

Logan_drifter 02-04-08 14:08

Re: Super Nova vs....
 
M-ati prins domnilor! Am completat si profilul cu ocupatia :))

Revenind la lucruri mai serioase ... se baga cineva de aici sau e doar gura de voi ?

maniacu_mnc 02-04-08 14:20

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by Logan_drifter (Post 1460887)
M-ati prins domnilor! Am completat si profilul cu ocupatia :))

Revenind la lucruri mai serioase ... se baga cineva de aici sau e doar gura de voi ?

Mai intai explica tu cum ai ajuns din 1.4 la puterea aia pe care ai afirmat-o!!!! Si vedem....Ca docamdata tot a gabor miroase pe aici... Si sti ce e ciudat: la 2 zile dupa ce ai dat posturi pe toate threadurile...... HOPA AU APARUT DOSARELE INVENTATE

Mai explica-mi si mie Domnule Logan Drifter cum de unu de varsta ta vrea sa se joace cu "pustii teribilisti cu bolizi de preparati pt curse gen DSN stock si Logan DCI" ca noi. Si de ce ti-ai modificat profilul si nu iti mai arati varsta??? Foarte suspect :suspiciou:suspiciou:suspiciou:suspiciou

b01uxd 02-04-08 14:29

Re: Super Nova vs....
 
ma bag si io cu loganu de 1000 de cai:D

mirciu 02-04-08 14:34

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by pHlow (Post 1407519)
mie-mi miroase a nino-nino...

hay bay roberte nu crezi ca daca erau gabori,nu erau si ei putin mai discreti?...probabil este un pusti de 12 -13 ani care a descoperit acest forum din intamplare si a zis sa fie si el 'racer'.....parerea mea

kidu2006 02-04-08 22:26

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by mirciu (Post 1460936)
hay bay roberte nu crezi ca daca erau gabori,nu erau si ei putin mai discreti?...probabil este un pusti de 12 -13 ani care a descoperit acest forum din intamplare si a zis sa fie si el 'racer'.....parerea mea

Da` tu tii cu ursu ma?:anger:

Logan_drifter 08-04-08 16:17

Re: Super Nova vs....
 
Da baieti, comisarul Moldovan ma numesc :D
E ultima data cand mai intreb: se da cineva de aici sau VOI sunteti aia de 12 ani care stau pe manta si comenteaza meciul?

PS: am spus ca loganul are 110CP. Va mai spun ca NU are turbo sau alte nebunii specifice pustilor de 12-13 ani ca VOI. Alte aspecte nu cred ca va privesc! Motorul este cel original de 1.4, cu ceva modificari.

Asa ca nu va mai dati atata importanta, ca nu sta politia pe forumuri ca sa faca dosare. Reveniti-va copilasi !

maniacu_mnc 08-04-08 16:37

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by Logan_drifter (Post 1473334)
Da baieti, comisarul Moldovan ma numesc :D
E ultima data cand mai intreb: se da cineva de aici sau VOI sunteti aia de 12 ani care stau pe manta si comenteaza meciul?

PS: am spus ca loganul are 110CP. Va mai spun ca NU are turbo sau alte nebunii specifice pustilor de 12-13 ani ca VOI. Alte aspecte nu cred ca va privesc! Motorul este cel original de 1.4, cu ceva modificari.

Asa ca nu va mai dati atata importanta, ca nu sta politia pe forumuri ca sa faca dosare. Reveniti-va copilasi !

Sefu lasa-ne te rog eu nu ne mai plictisi. Strada pe care o cauti nu e aici. Ai nimerit prost....da te indrum eu. Te duci la primul taxi pe care il vezi si ii zici ca vrei sa joci pinpong cu stefan cel mare....stie el unde sa te duca.

E nu ma dau la curse ilegale :-P ;).....cu tine

P.S. Daca loganul tau de 1.4 are 110 cai super nova mea are 1003 miei si 5,5 prepelite combinate cu pauni din insulele barbados... si nu pot saracii sa faca fata armasarilor tai

b01uxd 08-04-08 17:22

Re: Super Nova vs....
 
ma dau io mah , io ma bag, alfa 147 120 de cai stock cei mai stock, unde cand cum zi u, undeva un loc dasta necunoscut io propun autovit sau la zoo, ce zici? merge?sa mor io ma bag...oricum dak esti de la politie nam treaba ca oricum nam carnet si tata e procuror asa ca ....nati avea ce sami faceti

kidu2006 08-04-08 17:50

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by Logan_drifter (Post 1473334)
Da baieti, comisarul Moldovan ma numesc :D
E ultima data cand mai intreb: se da cineva de aici sau VOI sunteti aia de 12 ani care stau pe manta si comenteaza meciul?

PS: am spus ca loganul are 110CP. Va mai spun ca NU are turbo sau alte nebunii specifice pustilor de 12-13 ani ca VOI. Alte aspecte nu cred ca va privesc! Motorul este cel original de 1.4, cu ceva modificari.

Asa ca nu va mai dati atata importanta, ca nu sta politia pe forumuri ca sa faca dosare. Reveniti-va copilasi !

Omule,cred ca mai bine te duci pe alte forumuri sau iti vezi de alte tale,aici nu prea esti bagat in seama si nu mai face pe nimeni copilas..de abia ai venit pe forum si prima chestie care o faci e sa provoci lumea..nu 1 nici 2 nici 3,ci aproape pe toti!Nu te cunoaste nimeni si nu cred ca vrea sa te cunoasca,cu atat mai putin sa se dea cineva cu tine..
Fa-ne pe plac si lasa-ne in pace cu provocarile tale

ranek 08-04-08 18:02

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by maniacu_mnc (Post 1398622)
Mda vad ca TDI-uri pana in 100 cp nu sunt. Ceva amatori cu solnitze, loganuri, cielouri, care vor sa piarda in fata unei DSN :-P

Sunt in bucuresti pana p 18 ... ce zici , te bagi cu un cielo 1.5 8v koreea 75cp ? astept un msg pe privat.

maniacu_mnc 08-04-08 20:00

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by ranek (Post 1473547)
Sunt in bucuresti pana p 18 ... ce zici , te bagi cu un cielo 1.5 8v koreea 75cp ? astept un msg pe privat.

Ti-am dat pm ;)

kidu2006 09-04-08 17:32

Re: Super Nova vs....
 
chiar sunt curios sa vad ce se intampla CIELO VS DSN..daca si cielo e stock..as miza putin pe cielo ca e koreeana..dar depinde si de sofer aici..
maniacule nu ma dezamagi k iti sparg creierii:lol:


All times are GMT +2. The time now is 06:35.

- Copyright 2026 4Tuning