![]() |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
cat are masinuta ta la kg sa vad daca ma bag si eu cu balena mea :))
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
p.s.: in otopeni city stai?cunosc si eu pe acolo cativa |
Re: Toyota Celica VS .... ?
pai ma dadeam cu un 307cc da am fro 300de kile peste tine :)) tot 1.6 110 cai
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Red-Bull,n`am avut ma probleme la masina,doar suspectam io ceva necurat..masina mergea stass..plm.inchipuirile mele:lol::lol: ne auzim maine;) |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Update la lista...:
Opel kaddet 1.8 fara drept de apel ultima tura:oops: Alfa 147 120cp fara drept de apel... Hyundai coupe 140cp,din mers...idem:lol: |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Inseamna ca tu ai declarat o putere mai mica fata de cat are masina, asta e parerea mea, ceva ceva tot are ea umblat. Pacat ca sunt departe ca iti aratam eu diferente intre 115 cai ai mei si cei 105 pe carte spui tu ca ii ai.
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
La prima tura...erai la usa din spate....la a doua...sa ziceam ca am fost egali, desi eram cu botul masinii in fata ta....iar ultimele 2 le-ai luat tu (furtun slabit la debitmetru, de aceea am pierdut si cu Meganul de 3 ori, dar cu el am plecat si prost si am prins si umezeala pe banda mea)....deci scorul ar fi 2-2 cu tine!
PS: Am probleme la cateva piese ce tin de functionarea motorului, iar ambreiajul patineaza....dar intr-o luna maxim se vor rezolva...si atunci nu cred ca vor mai fi astfel de "scuze"! |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
glumesc Bobby GSI...105cp am iti garantez,nu are nimic umblat la motor,si are aproape 300.000km:( Dar,nu uita,e japoneza,si caii lor alearga mai bine k restu.. |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
incerc si eu sa ajung in seara asta...am o problema la service din cauza unei pompe "bune" de benzina...tot la 11 la victoriei nu?...oricum vb cu redbull dc e...bafta baietzi si nu va mai certati...e for fun8):D! |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Io cred ca o perioada o stau raman sa admir,nu ma mai dau...aseara am cam intrecut masura cu saraca masina:???:,cred ca m-am dat de vreo 10 ori cel putin:???:
So mai pun putin si pe ea la punct si porma ies iar sa facem victime:lol: |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Corect, ingrijeste-o si pe urma iesi sa le spargi capul :) :) :)
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
PS: am observat ceva... nu ma inteleg deloc bine cu masinile turbo :| (cum ar fi leonu avy si octavia aia "jucausa"), aseara cand am ajuns prin cartier m-am mai tras cu un audi A4 benzina undeva pe la 160 cai si nu am discutat cu el..am ajuns la concluzia ca la mine trage constant...pe cand la turbina ai acel boost de putere cand intra...acolo se petrece ruprea de ritm si gata.... data viitoare ma voi infatisa cu niste jenti pe 15 pe spate sa vad daca e diferenta... |
| All times are GMT +2. The time now is 08:09. |
- Copyright 2026 4Tuning