Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit.html)
-   -   Discutii diverse cu si despre Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit/61682-discutii-diverse-oltcit.html)

Madalin Zolti 22-01-08 13:37

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
a cui e oltcitu asta?

gasisem poza pe net

https://img83.imageshack.us/my.php?im...mpresorfr5.jpg

FuriaOarba 22-01-08 22:58

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
stie careva cum arata motorul de oltcit special?si dak are si ceva despre el...servus

Danutz Bratosin 23-01-08 13:19

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
https://www.youtube.com/watch?v=sKGxwWTFQXg

FuriaOarba 23-01-08 23:04

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
hehe,seamana cu cel CV,care-i faza cu capacu ala,de la ce vine,ceva date despre motoarele astea stiti cumva,mult'am anticipat,servus

bogdanlascu 26-01-08 18:10

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Madalin Zolti (Post 1307263)
a cui e oltcitu asta?

gasisem poza pe net

https://img83.imageshack.us/my.php?im...mpresorfr5.jpg

CMZ-ULE ALA NU ESTE OLTCIT

Laure2fast 28-01-08 16:57

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
ce parere aveti despre spargatorii de oltcit??acu 2 saptamani mi-au spart mie masina...tot cam acu 2 sapt si lu kgb-u i-au spart-o...azi i-au spart-o si lu micu...se pare ca nu mai poti sa pui o muzica pe masina ca te ard fomistii...

Danutz Bratosin 28-01-08 18:23

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
poi ce au luat din ele? din KGB si din MIC? k din a ta stiu:(
in bucuresti nu-mi fac probleme...zona sigura..si nu prea se uita nimeni la oltcit:lol:

Laure2fast 28-01-08 18:30

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
lu kgb cd-playeru..si lu micu subwooferu,statia si boxele

DJ-01-CEW 28-01-08 18:36

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
in craiova se sparg numai oltcituri tunate....jante chestii.....prin porbagaj....un sfat:cat mai putine iale...si cat mai multe masuri de sigurantza:lol:

FuriaOarba 29-01-08 16:25

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
:(,romania:(,eu am lasat-o mult timp deschisa pana am rezolvat cu yalele si nu mi-au luat nimic,recunosc nu prea atrage atentia oltenasu meu,vopseaua da de ghici:).
off:valib deschide-mi te rog threadu cu "oltcit,adunarea!",k la mine s-au strans foarte multi deja,am bagat i boala juma de liceu,numai oltenashuri vezi la toti:)....mult'am anticipat!

Myta17 29-01-08 20:44

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by FuriaOarba (Post 1321323)
:(,romania:(,eu am lasat-o mult timp deschisa pana am rezolvat cu yalele si nu mi-au luat nimic,recunosc nu prea atrage atentia oltenasu meu,vopseaua da de ghici:).
off:valib deschide-mi te rog threadu cu "oltcit,adunarea!",k la mine s-au strans foarte multi deja,am bagat i boala juma de liceu,numai oltenashuri vezi la toti:)....mult'am anticipat!

adevarat faceti o intalnire cu ""oltencele"" k ma bag si eu......... pe jos :sad: da daca e vin si pe jos nui problema :D (pasiunea ce face din om) ...

FuriaOarba 29-01-08 21:11

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
da,dar daca citesti unde e threadu cu proiectu asta o sa vezi k se rezuma la judetul tulcea,la galati,braila,voi la craiova aveti intrunirile voastre din cate stiu,valib sau cine mia de prin crioava o sa iti furnizeze informatiile despre cand si unde se fac ele.servus nu'ma bine

Laure2fast 29-01-08 21:52

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by FuriaOarba (Post 1322012)
da,dar daca citesti unde e threadu cu proiectu asta o sa vezi k se rezuma la judetul tulcea,la galati,braila,voi la craiova aveti intrunirile voastre din cate stiu,valib sau cine mia de prin crioava o sa iti furnizeze informatiile despre cand si unde se fac ele.servus nu'ma bine

o sa anuntam cand mai facem in craiova...cat de curand..sa mai iasa soarele putin

valib 29-01-08 21:55

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
nu sunt din craiova....
eu stiu doar de intalnirile din timisoara...:):):)

aleyx_oltcit 22-02-08 23:44

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
motoarele de alfa 33 de ex. au racire tot pe aer..sau trebe mutata toata instalatia de racire cu apa?..cand vine pusa pe un oltcit


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning