![]() |
arata bine, e facuta frumos si cu gust, o singura intrebare: ce e cu grilele alea de aer de pe capota, care e scopul lor? :twisted:
|
just design;) nu cerd ac e tiganii dar las la aprecierea ta cum ti se pare oricum nu am vrut sa factiganie si intradevar imi lipsesc jentile dar ......sunt pe vine (jentile :)) )
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
bricth masina dar daca ai renuntza la prizele alea de pe capota ar fi si mai tare!! si pune si tu o toba macar de ochii lumii asha :shock: :lol: :lol:
|
Mai ZoomZoom m-am uitat la skoda.ro si ai dreptate. nu exista octavia v6 dar intr-un fel am avut dreptate dar era vb de superb are un v6 pe benzina http://www.skoda.ro/technik_te.php?B_ID=130 :D
|
Re:
Quote:
|
E reusita,are un tuning frumos si ca aspect da bine felicitari proprietarului si sal vedem ce poate si ca motor nu numai exterior si interior :wink:
|
frumos ,o masinuta reusita bravo proprietarului 8)
|
destul de draguta...nu e ceva ce nu s-ar mai vedea pe la noi...totusi...e prea comuna...e facuta de vreun familist?Se putea si mai bine
|
Super masina..cu gust...finutz..da cine face interioare d'astea in taza..piele pe scaune, volan, etc
|
@ezeQuel: orice tapitZer bun itZi poate face interiorul unei masini... daca ii dai pielea necesara :D
|
Pai zi-mi unde gasesc un tapiter bun...si de obicei cam la ce bani ajunge manopera...Piele am gasit deja..mai vedem cat $$$...
|
imi pare rau dar nu prea cunosc tapitZeri prin focsani :) ...
|
Re:
Quote:
iar preturile sunt mici, ceva de genul 100-200 euro pt toata masina, si tipii sunt specialisti in piele :wink: cauta-ma pe mess pt alte info, ca-i gasesc eu cand am timp... |
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning