Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Skoda octavia B74642 (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/6162-skoda-octavia-b74642.html)

aleks 06-07-05 14:51

arata bine, e facuta frumos si cu gust, o singura intrebare: ce e cu grilele alea de aer de pe capota, care e scopul lor? :twisted:

frfmarian 06-07-05 21:33

just design;) nu cerd ac e tiganii dar las la aprecierea ta cum ti se pare oricum nu am vrut sa factiganie si intradevar imi lipsesc jentile dar ......sunt pe vine (jentile :)) )

frfmarian 06-07-05 21:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
arata bine, e facuta frumos si cu gust, o singura intrebare: ce e cu grilele alea de aer de pe capota, care e scopul lor? :twisted:

cred ca 'pare un pic mai nervoasa' u ce zici care e parerea? ta mie imi plac chiar multicel!

frfmarian 06-07-05 21:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
arata bine, e facuta frumos si cu gust, o singura intrebare: ce e cu grilele alea de aer de pe capota, care e scopul lor? :twisted:

cred ca 'pare un pic mai nervoasa' u ce zici care e parerea? ta mie imi plac chiar multicel!

HAL 06-07-05 23:19

bricth masina dar daca ai renuntza la prizele alea de pe capota ar fi si mai tare!! si pune si tu o toba macar de ochii lumii asha :shock: :lol: :lol:

mae 07-07-05 08:32

Mai ZoomZoom m-am uitat la skoda.ro si ai dreptate. nu exista octavia v6 dar intr-un fel am avut dreptate dar era vb de superb are un v6 pe benzina http://www.skoda.ro/technik_te.php?B_ID=130 :D

aleks 07-07-05 11:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"frfmarian\"
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
arata bine, e facuta frumos si cu gust, o singura intrebare: ce e cu grilele alea de aer de pe capota, care e scopul lor? :twisted:

cred ca 'pare un pic mai nervoasa' u ce zici care e parerea? ta mie imi plac chiar multicel!

asta e important, e masina ta, tu ai bagat banii in ea, nu conteaza daca mie imi place sau nu. sincer sa fiu eu nu le-as fi pus daca era pentru mine, dar daca tie iti plac nu e important ce as face eu...

PTC 08-07-05 12:58

E reusita,are un tuning frumos si ca aspect da bine felicitari proprietarului si sal vedem ce poate si ca motor nu numai exterior si interior :wink:

Nytro 08-07-05 19:03

frumos ,o masinuta reusita bravo proprietarului 8)

highlife_xl 09-07-05 12:59

destul de draguta...nu e ceva ce nu s-ar mai vedea pe la noi...totusi...e prea comuna...e facuta de vreun familist?Se putea si mai bine

ezeQuel 10-07-05 19:34

Super masina..cu gust...finutz..da cine face interioare d'astea in taza..piele pe scaune, volan, etc

polifem 10-07-05 22:53

@ezeQuel: orice tapitZer bun itZi poate face interiorul unei masini... daca ii dai pielea necesara :D

ezeQuel 11-07-05 08:22

Pai zi-mi unde gasesc un tapiter bun...si de obicei cam la ce bani ajunge manopera...Piele am gasit deja..mai vedem cat $$$...

polifem 11-07-05 14:15

imi pare rau dar nu prea cunosc tapitZeri prin focsani :) ...

aleks 11-07-05 14:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ezeQuel\"
Pai zi-mi unde gasesc un tapiter bun...si de obicei cam la ce bani ajunge manopera...Piele am gasit deja..mai vedem cat $$$...

offtopic: nu la focsani, dar la bacau este o firma care face tapiterii pt masini de lux & stuff...
iar preturile sunt mici, ceva de genul 100-200 euro pt toata masina, si tipii sunt specialisti in piele :wink:
cauta-ma pe mess pt alte info, ca-i gasesc eu cand am timp...


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning