Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - 325i 24v M tech 2 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/61132-e30-325i-24v-tech-2-a.html)

E30_M3_ 23-01-08 18:41

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by Alex23 (Post 1308509)
frumos m3 si gentile sunt criminale sa o stapanesti sanatos!!!!:)

mersi fain...
In curand poze cu ursu ....sper terminat....

Alex23 23-01-08 23:58

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by E30_M3_ (Post 1309826)
mersi fain...
In curand poze cu ursu ....sper terminat....

asteptam poze ;) si il asteptam live cand iese de la hibernat

claubmw92 02-02-08 19:40

Re: E30 - 320is///M-Power
 
sal ce se mai aude de ursuletul asta???
poze noi ceva???

Ingerasul99 03-02-08 12:27

Re: E30 - 320is///M-Power
 
E30_M3_ ce se mai aude de urs ?

E30_M3_ 09-02-08 23:45

Re: E30 - 320is///M-Power
 
1 Attachment(s)
Am revenit din nou pe forum cu o poza,,,,cam tarziu.....

sineta 09-02-08 23:51

Re: E30 - 320is///M-Power
 
beton frate ursu sa ai grija de el:Dcind ii pui bara spate si bandourile spate:lol:

E30_M3_ 09-02-08 23:54

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by sineta (Post 1346904)
beton frate ursu sa ai grija de el:Dcind ii pui bara spate si bandourile spate:lol:

MS,,, poi abea astept sa le pun, dar nu il grabesc pe Domnu Claudiu :D. Si eu astept sa il termin.... mai vb...........

Ingerasul99 11-02-08 11:17

Re: E30 - 320is///M-Power
 
a iesit marfa, mai ales jantele , astept sa vad si spatele dupa ce pui bara si bandourile.cum a mai zis si sineta ai grija de el.

E30_M3_ 22-02-08 23:59

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 1349225)
a iesit marfa, mai ales jantele , astept sa vad si spatele dupa ce pui bara si bandourile.cum a mai zis si sineta ai grija de el.

pai acuma e la vopsit bara spate si doua bandouri, sper sa le termin in curand.

Am sa pun in curand ceva poze cu el......

claubmw92 23-02-08 19:35

Re: E30 - 320is///M-Power
 
SUPER intr-un cuvant
ma repet pacat ca nu poti vedea asa ceva pe strazile din Craiova

gangsta 24-02-08 02:26

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Mah dar ce bine isi arunca fundul :lol: Frumos la invartit la S.S.!;)

Ingerasul99 24-02-08 10:23

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by gangsta (Post 1379475)
Mah dar ce bine isi arunca fundul :lol: Frumos la invartit la S.S.!;)

scuze ca intreb dar ce e S.S.? si ce vrei sa zici ca isi arunca fundul , te referi la cerculete?

haristeas51 24-02-08 10:28

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 1379691)
scuze ca intreb dar ce e S.S.? si ce vrei sa zici ca isi arunca fundul , te referi la cerculete?

cred ca se refera ca dansa pe manele si isi arunca curu :)

CJ02VDV 24-02-08 10:42

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Super tare si jantele!!MARFAAAA!Sa ai grija de ea!!

gangsta 24-02-08 12:13

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 1379691)
scuze ca intreb dar ce e S.S.? si ce vrei sa zici ca isi arunca fundul , te referi la cerculete?

S.S. = Sala Sporturilor (Loc de intalnire al racerilor din cluj:lol:)
Si da ma refeream ca se invarte foarte bine la cerculete!Chiar la inceput isi arunca spatele ff agresiv....:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning