Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

leonard 27-03-06 09:55

Re: Ce zodie sunteti?
 
in sfarsit si o balantza ca mine.....15 octombrie:D

sandrin 27-03-06 12:38

Re: Ce zodie sunteti?
 
Scorpion...

SHOGUN-A8 27-03-06 23:44

Re: Ce zodie sunteti?
 
Gemeni... :)

CataNOS 28-03-06 00:19

Re: Ce zodie sunteti?
 
matza cu coama - 15 aug

iovivali 28-03-06 04:55

Re: Ce zodie sunteti?
 
13 ianuarie capricorn!

JohnyXxx 26-04-06 02:25

Re: Ce zodie sunteti?
 
5 ianuarie capricorn >:)) din prima zi cu VW

DAFTEK 26-04-06 06:10

Re: Ce zodie sunteti?
 
9-Iunie - GEMENI, Am ochi si la spate :peace:

eko_X_cite_069 26-04-06 14:19

Re: Ce zodie sunteti?
 
P.I.M.P caut fetitze!!! loool bha da faceti si unu dala chinezesc cu animale sa vedem ce specii suntem lol

KillerB 26-04-06 14:33

Re: Ce zodie sunteti?
 
Zodia Dictatorilor...Berbec...12 aprilie;)

RA_2fast4u 26-04-06 17:28

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Adriana
capricorn cei mai incapatanati.

Quote:

Originally Posted by SpeedeR
Capricorn

Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
1 Ianuarie Capricorn
Mai e vreunu/a pe 1 ianuarie ?

Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL
Capricorn - 17 ianuarie.

Quote:

Originally Posted by alexutzu
CAPRICORN

Quote:

Originally Posted by HyPnOsE_EyE
CAPRICORN.....si caut TAUR

Quote:

Originally Posted by iovivali
13 ianuarie capricorn!

Quote:

Originally Posted by JohnyXxx
5 ianuarie capricorn >) din prima zi cu VW

fratiorii mei :D:D
ha ha si la voturi avem 11, si pe locul 2 abea cu 9 voturi racii :D:D:D haha so noi avem calnul cel mare si smecher :lol: :lol:

a da si mica descriere: ham...lenes si incapatanat :D

Cosmin255 26-04-06 18:50

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by DAFTEK
9-Iunie - GEMENI, Am ochi si la spate :peace:

Chiar asa;)

Sunt nascut de ziua norocosilor in zodia mafiotilor

Ziua 25 mai zodia gemeni:D

WhiteRaven 06-05-06 03:32

Re: Ce zodie sunteti?
 
Exact la limita dintre Gemeni si Rac pe 21 noaptea.. de aia sufar de dubla personalitate :D:D

2fastboy 06-05-06 09:51

Re: Ce zodie sunteti?
 
scorpion - foarte pasional :twisted: :twisted: :oops:

Cosmin255 06-05-06 10:17

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by WhiteRaven
Exact la limita dintre Gemeni si Rac pe 21 noaptea.. de aia sufar de dubla personalitate :D:D

:) , trece acolo gemeni ... sa dominam:)

WhiteRaven 06-05-06 15:25

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK
:) , trece acolo gemeni ... sa dominam:)

pai gemeni am votat. :D


All times are GMT +2. The time now is 09:45.

- Copyright 2026 4Tuning