Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

aleks 02-05-06 12:33

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
n-a mai ajuns nici dreq... :(

CRyS` 08-05-06 07:32

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Ihhh...Am lipit si eu sticker`ul "Crazy Drivers" acum vreo 2 zile pe masina..Deci pot intra si eu...pe aici nu?:lol: Ca membru pe Iasi!

Yonut21 08-05-06 08:32

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Poti intra in club. Dar treci inainte pe la Identitati membri CD, agenda telefonica apoi da join la grup. Anyway: Welcome! :D

Vladutzzz_sv 09-05-06 13:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Welcome in the club...... te asteptam si pe tine duminca la Suceava :)

Alex23GAM 09-05-06 13:50

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Bine ai venit CRy_STy!
Poate facem o intalnire in iasi vad ca au mai trecut ploile...

ESPinoza 09-05-06 13:51

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
venitzi si voi duminica la suceava? :)

CRyS` 09-05-06 22:23

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Thx guys pt primire,dar va zic cu parere de rau ca am intrat in partiale la amandoua facultatzile...deci invatz tare ca poate..deh prinde si eu o bursa Socrates :D

CRyS` 12-05-06 20:23

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Venim Vineri 19 Mai la Fortus ora 16.00????????????Eu vin :D

aleks 15-05-06 14:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
o curiozitate...
de ce nu a fost nimeni din iasi duminica la suceava?
erau in discutie chestiuni care tineau de club

stoka7 15-05-06 15:10

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Salutare baieti.....sunt nou in club si sper sa avem o colaborare cat mai buna

KillerB 15-05-06 15:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Bine ai venit, dar ar fi trebuit sa spui "baieti si fata..":D

Alex23GAM 15-05-06 17:36

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
eu unu nu am putut sa vin ....
cine a venit foarte bine .. nu trebuie sa acuzi pe nimeni aleks parerea mea..
Telefonul meu este deschis tot timpu` daca este ceva imp de discutat putem vb si la tel.

mertan 15-05-06 17:57

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
stoka76 de unde esti?

SiLoTh 16-05-06 13:22

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
e din suceava

Alex23GAM 16-05-06 18:48

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
cine vine din iasi pe 28 la suceava ?

facem o intalnire joi sau vineri alegeti voi sa vedem cine merge , ce si cum..


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning