![]() |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Quote:
Este de ras initiativa cu contul tau personal, te-ai compromis. |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
vorbesc in numele meu acum:sant destui care rup strada, dar in circuit un pic mai inchis, asta nu inseamna ca nu dorim o pista sau ca nu ajutam daca ni se cere.
felicitari pentru bunele intentii, si poate daca nu ati avea orgolii ati putea face ceva bun pentru toti. |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Quote:
Am fost lasati pe dinafara. Nu conteaza cine "rupe" strazile. Conteaza ca toti ar vrea. Pentru cine faceai pista? Si acum raspunde-mi sincer. Pentru cei care se implicau da? Restul erau niste paria care nu aveau ce cauta, pe motiv ca nu s-ar fi implicat. Corect? Fara mistouri, fara minciuni. Spune verde in fata ! |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Quote:
Te rog fi sincer si succint! |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
-Esti in declin......toate usile ti se inchid in nas.....esti disperat.
-Nu mai ai prieteni , nu te mai sustine nimeni , ai ramas in LR tu si atat. -Prieteni vechi intorc capul cand aud numele tau......te oftici ca nu ai distrus NSL.....oftica te cat poti de mult ........sunt curios te poti oftica mai rau.....poate mi dai si mie vreun cartonas galben sau vreun mesaj obscen. -Ce sa faci tata dupa Baneasa (usa lui CRY) , Casa Poporului ( Accident) , Dragonul Rosu (Accident) esti in declin total.....nu ai cum sa ti mai revii ......nu mai face nimeni nimic cu tine , te ai stricat cu cei mai apropiati prieteni......ce ti ramane de facut......sa scrii pe 4 tuning......dar nu vezi ce scrie lumea despre tine? chiar NU VEZI?...................NU VEDE...asta e. |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
nu vede? ii aratam noi ce scrie lumea, DEOCAMDATA ! https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=59252
|
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Quote:
Sincer cred ca pentru incidentele de mai sut esti de vina pt impotenta ta. intotdeauna cei cu BMWuri mai vechi au fost cei care te cunosteau mai bine si faptulca nu au avut repect in primul rand pt tine se materializeaza prin ce spui mai sus. La casa poporului oricum suspectez ceva dar nu ma pot arunca in acuzatii gratuite. Oricum asa este cum spui tu sunt in declin si-mi permit un teren de un milion.:lol: Nu fi papagal! |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
-Nu aveam nici o implicare in niciunul dintre evenimente....erai SOLO in acctiuni.
- La Baneasa ai uitat ca m ai chemat sa ti dau starturi ca nu avea cine....era 16-04-2006....ziua de Florii...chiar asa de prost ma crezi. -Si apropo de teren......supralicitezi preturile......la terenuri agricole. Dar poate va merge agricultura si la noi...mai stii. |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Cumpara tu mai ieftin sau esti VANZATOR de meserie.
|
Re: o pista de drag, idei si propuneri
-De meserie sunt HIENA si chiar Vanzator...ai fi primul la oferta.
|
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Tacerea este si ea un raspuns.
Multumesc pentru acest raspuns oferit. ;) |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Quote:
|
Re: o pista de drag, idei si propuneri
-Sau poate ne spui si noua de unde ai aflat discutia purtata in birou la Domnul MOTOC acum 2 ani intre mine Micutzu si Motoc? Ar fi culmea sa mi spui ca ti a spus Micutzu.
|
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Fi mai explicit sa pot sa-ti raspund exact!
|
Re: o pista de drag, idei si propuneri
O pista sau un butoi plin de rahat ? That is the question ! Cand am vazut ce se vrea, am zis "Foarte tare frate!", dar acum, cand vad la ce s-a ajuns, mi-e sila. De unu', de altu', nu conteaza, dar situatia este PENIBILA!
Daca va veni maine un investitor si va spune "Hai nene sa vad si eu ce a discutat prostimea!", ce-o sa vada ? "Mortii ma-tii!" si figuri de doi lei ? O sa inceapa - cel mai probabil - sa rada si va pleca sa faca un dus cu bacnote de 100 E, ca e un mod mult mai frumos de-a toca bani decat sa ii dea prostilor care nu stiu decat sa sape si sa jigneasca. Stau si ma gandesc ca ceea ce a fost odata, a fost in zadar. Incepand cu Robert TXA, Mihaita GAM si terminand cu Micutzu'. Celebrele cuvinte "O sa facem treaba, iti spun eu!" sunt calcate in picioare de niste orgolii, interese si de o foarte mare doza de nesimtire ! Bravo ! Suntem de cacat ! |
| All times are GMT +2. The time now is 03:13. |
- Copyright 2026 4Tuning