![]() |
Re: Tuning
Quote:
|
megane
Am vazut un singur Megan tunat in suceava, unu galben, modelul mai vechi, cu numere de Italia.
|
foto
3 Attachment(s)
ptr cei care au dacii ,postez cateva foto(si dacii trec pe la mine :lol: :lol: )
|
as vrea si eu poze cu bmwu lu negru, l-am vazut azi si e bestial, cel mai frumos din sv...
|
Da. Este foarte fain facut
|
Re:
Quote:
|
Eu am vazut numai filmele si masina. Poze nu am vazut pe nicaieri.
|
nu am gasit poze pe aci cu BMW`ul lu Negru.. trebuie pusdi paparazii pe BMW! :)
|
Re:
asta crek vrea sa imi faca in ciuda, azi de 2 ori l-am vazut, e supe super masina, super beton BMWu
|
mie imi plac ff mul jantele
sunt bestiale |
Re:
Quote:
|
:)))
bmw arata asa la vrajeala bine....da pacat k masina e varza doar mijloc e bun la ea...rotile stau k la trabant:))) pacat
|
Re: :)))
Quote:
|
Charlie .... poate nu jtii despre care mashina se vorbeste .... dar ai niste afirmatii care nu isi vad rostul ..... acel Bmw este una din cele mai tari mashini din Suceava , shi nu cred k contesta nimeni acest lucru :twisted:
|
charkie! cre ca visezi!! dar poate asta e parerea ta iar idealul tau e un trabant tunat :) sincer eu zic ca bmw lu negru e cel mai tare din suceava! dar na .... somn usor charlie! probabil iti era somn cand ai scris ce ai scris despre bmw!
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning