Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

SiLoTh 14-08-05 22:06

Re: Tuning
 
Quote:

Originally Posted by \"Vally\"
Mi`am amintit ceva! :)

Este in SV vre`un Renault Megane Coupe cu vreo urma de tuning? stie careva ceva? :) ..sau macar vreaun Megane Coupe. Eu am vazut unu` in curte la fostu` centru de calcul.. nu stiu ce numere avea.. si am mai vazut unu` galben prin centru cu nr de Italia. Sa plece baietii la munci.. ca is prea multi si cativa cu masini mijto :lol:

nici urma de tunning pe el

Vladutzzz_sv 15-08-05 01:13

megane
 
Am vazut un singur Megan tunat in suceava, unu galben, modelul mai vechi, cu numere de Italia.

c&o_tuning 15-08-05 06:25

foto
 
3 Attachment(s)
ptr cei care au dacii ,postez cateva foto(si dacii trec pe la mine :lol: :lol: )

SiLoTh 22-08-05 23:00

as vrea si eu poze cu bmwu lu negru, l-am vazut azi si e bestial, cel mai frumos din sv...

SV-05-YBG 23-08-05 07:36

Da. Este foarte fain facut

SiLoTh 23-08-05 11:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SV-05-YBG\"
Da. Este foarte fain facut

stefan , nu stii sunt poze cu el?? film este, dar poze?

SV-05-YBG 23-08-05 12:33

Eu am vazut numai filmele si masina. Poze nu am vazut pe nicaieri.

sv-84-ADR 23-08-05 14:20

nu am gasit poze pe aci cu BMW`ul lu Negru.. trebuie pusdi paparazii pe BMW! :)

SiLoTh 23-08-05 20:35

Re:
 
asta crek vrea sa imi faca in ciuda, azi de 2 ori l-am vazut, e supe super masina, super beton BMWu

sv-84-ADR 24-08-05 13:48

mie imi plac ff mul jantele
sunt bestiale

SiLoTh 24-08-05 17:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sv-84-ADR\"
mie imi plac ff mul jantele
sunt bestiale

ce crezi ca am vazut prima oara la masina?? cel mai mult imi place spatele cum e facut

charlie 24-08-05 17:39

:)))
 
bmw arata asa la vrajeala bine....da pacat k masina e varza doar mijloc e bun la ea...rotile stau k la trabant:))) pacat

SiLoTh 24-08-05 21:58

Re: :)))
 
Quote:

Originally Posted by \"charlie\"
bmw arata asa la vrajeala bine....da pacat k masina e varza doar mijloc e bun la ea...rotile stau k la trabant:))) pacat

nu stii de ce vorbim, cand o vezi mai bine, atunci ne spui

Low_Ridah 24-08-05 22:07

Charlie .... poate nu jtii despre care mashina se vorbeste .... dar ai niste afirmatii care nu isi vad rostul ..... acel Bmw este una din cele mai tari mashini din Suceava , shi nu cred k contesta nimeni acest lucru :twisted:

KAmikazee2005 25-08-05 07:58

charkie! cre ca visezi!! dar poate asta e parerea ta iar idealul tau e un trabant tunat :) sincer eu zic ca bmw lu negru e cel mai tare din suceava! dar na .... somn usor charlie! probabil iti era somn cand ai scris ce ai scris despre bmw!


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning