Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

TM-84-DMX 07-08-05 13:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mr.Nice\"
Ma, voi stiti k si femeile vb intre ele cum vb noi intre noi?
Adica de ex. : bai ce buna e aia, ce-as f&*%o.Exact asa fac si ele.Ce bun e ala fata, ce-as vrea sa ma tavalesc cu el.
Sau de ex. knd ai \"dat-o\" pe una kre nu ai cine stie ce treaba cu ea, relatie etc. incepi si vb cu prietenii: e buna rau, ce corp are etc. e imposibil sa nu zica unu din porieteni, frate mi-o dai si mie sau te superi daca o incerc si eu.
Asa fac si ele : m-a rupt ala aseara, e superbun la pat, si prietenele mai in gluma mai in serios, il vor si ele...
8) 8) 8) 8) 8)

Imi dati dreptate sau nu?


PEACE
:peace:

Asa iti faci clientela....Ideea ese sa lasa-ti fratilor relatiile stabile si sa va bucurati d tinerete!e prea devreme sa ne legam la cap cu kestii din astea serioase.

EvLSant0S 07-08-05 13:39

BINE ai zis ... desii la tine .. sa zicem ca ar merge ..
la pusthimea asta .. de genul meu .. chiar nu se merita relatiile mai lungi de 2 luni ... 2 luni deja e mult :) depinde cat de greu se lasa... :P

RA_2fast4u 07-08-05 14:21

bine zis fratilor :twisted: dc se ne incurcam noi capurile prea mult cu una...ca dar suntem tineri si nelinistiti si am vrea si noi mai multe...de fapt pe toate(care merita :twisted: ) asa ca hai pe ele!!! :lol: :lol: :lol:

mutzu 07-08-05 15:01

Io zis ca mai bine iti ti o fata faina, de prietena oficiala..
Si pe langa, spargi tot ce prinzi :)
Mie-mi merge super bine asa :lol:

RA_2fast4u 07-08-05 16:10

merge si asa...da cat o ti pe cea \"oficiala\" ? si acuma merge una merg 2 da dupa un timp ajunge si la urechea \"oficialei\" ca nu e chiar asa de privilegiata cum credea :lol:

TM-84-DMX 07-08-05 20:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mutzu\"
Io zis ca mai bine iti ti o fata faina, de prietena oficiala..
Si pe langa, spargi tot ce prinzi :)
Mie-mi merge super bine asa :lol:

Nu e bine! asa zic toti,k ar fii cel mai bine sa ai fomeie buna oficial si in rest \"dzeu cu mila :lol: \"...Eu nu cred ca e o idee prea buna!Nu stiu daca as putea sta sa ma simt tot timpul vinovat d faptul k o insel ,sau k frica ca ar putea afla si dupaia sa ramai cu buza umflata....nu stiu daca e o idee prea buna.
Sau pune-te tu il lokul ei ,tu sa fi baiat cuminte,simtit ,la lokul tau si ea ...la cules d nuci in stanga si in dreapta!I-a zi....Cum te-ai simtii?!?! :wink:

needBrain 07-08-05 22:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TM-84-DMX\"
Quote:

Originally Posted by \"mutzu\"
Io zis ca mai bine iti ti o fata faina, de prietena oficiala..
Si pe langa, spargi tot ce prinzi :)
Mie-mi merge super bine asa :lol:

Nu e bine! asa zic toti,k ar fii cel mai bine sa ai fomeie buna oficial si in rest \"dzeu cu mila :lol: \"...Eu nu cred ca e o idee prea buna!Nu stiu daca as putea sta sa ma simt tot timpul vinovat d faptul k o insel ,sau k frica ca ar putea afla si dupaia sa ramai cu buza umflata....nu stiu daca e o idee prea buna.
Sau pune-te tu il lokul ei ,tu sa fi baiat cuminte,simtit ,la lokul tau si ea ...la cules d nuci in stanga si in dreapta!I-a zi....Cum te-ai simtii?!?! :wink:

foarte korekt
asa este.daca u nu o inseli(din dif motive:ca merita tipa sa nu fie inselata,etc)nici tie nu ti-ar conveni sa te insele

aleks 09-08-05 09:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mutzu\"
Io zis ca mai bine iti ti o fata faina, de prietena oficiala..
Si pe langa, spargi tot ce prinzi :)
Mie-mi merge super bine asa :lol:

si mie tot asa imi merge cel mai bine :twisted:
pe mine ma multumeste cel mai mult varianta asta :lol:

needBrain 10-08-05 19:41

dar e si riscanta

TM-84-DMX 10-08-05 20:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
Quote:

Originally Posted by \"mutzu\"
Io zis ca mai bine iti ti o fata faina, de prietena oficiala..
Si pe langa, spargi tot ce prinzi :)
Mie-mi merge super bine asa :lol:

si mie tot asa imi merge cel mai bine :twisted:
pe mine ma multumeste cel mai mult varianta asta :lol:

....Va rog sa postati si atunci cand prietena va afla,sunt curios daca veti fi asa d fericiti?!?!Eu am patit-o din si stiu cum este.

needBrain 10-08-05 22:13

faza asta e \"dublu sau nimic\".vb serios
k un timp te doare-n pUI_@ dar apoi cand afla.......

aleks 11-08-05 09:14

si eu am patit-o... si am negat cu o nesimtire de care nu ma credeam in stare :lol: :lol: putea sa-mi spuna si ca pamantul se invarte si tot nu recunosteam
nu am fost eu, nu o cunosc, e o conspiratie secreta impotriva mea, nu stiu nimic, e nebuna, si ea si aia de m-au vazut, si tu iubita :bunch: ca-i crezi pe mincinosii dreq :chainsaw: :evil: si ce putea sa mai spuna... m-a lasat asa... si cu timpul s-a trecut si peste asta :rolleyes2
oricum nu mai fac greselile de atunci, acum ma orientez mai bine :suspiciou

needBrain 11-08-05 21:40

e riscant.parerea mea e ca n-are rost atat timp cat tipa cu care esti de ceva timp chiar nu merita sa fie inselata
daca umbli si cu aia asa \"ca sa fie\" e cu totul alta mancare de peste

aleks 12-08-05 09:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
e riscant.parerea mea e ca n-are rost atat timp cat tipa cu care esti de ceva timp chiar nu merita sa fie inselata

ai dreptate need, doar ca, desi in logica sunt perfect deacord cu tine, ma intoarce de pe calea cea dreapta :twisted: bruneta aia superba, roscata aia focoasa, blonda aia pisicoasa, si uite ca fac ce fac si iar uit ce am promis ca nu mai fac niciodata :lol:

needBrain 12-08-05 21:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
e riscant.parerea mea e ca n-are rost atat timp cat tipa cu care esti de ceva timp chiar nu merita sa fie inselata

ai dreptate need, doar ca, desi in logica sunt perfect deacord cu tine, ma intoarce de pe calea cea dreapta :twisted: bruneta aia superba, roscata aia focoasa, blonda aia pisicoasa, si uite ca fac ce fac si iar uit ce am promis ca nu mai fac niciodata :lol:

ntz ntz ntz.......
eh,macar cu bun simt sa inseli.......


All times are GMT +2. The time now is 09:45.

- Copyright 2026 4Tuning