Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

Snoopy 09-11-07 14:51

Re: intalnirea de week end !
 
Deci pana la urma cam ce ramane?...ne vedem sub pod si hotaram ce si cum?

Spark 09-11-07 20:39

Re: intalnirea de week end !
 
acuma vin de acolo
de la 9 la 9 juamte
am cam stat ca prostu` ... sg si fara mashina
ca nah` .. totusi tre` sa apara cineva. dar nimeni. :(
in fine ... data viitoare.

Devi 09-11-07 21:12

Re: intalnirea de week end !
 
si io amu am sosit, am stat acolo cu ovi si cu inca un prieten si atat... intalnirea asta a fost foarte naspa, nici bautura nici chef nici nimica, numai rece :)

raul_rebelul2005 10-11-07 18:33

Re: intalnirea de week end !
 
vad ca fiecare o mers cam unde o zis,adica si eu in Oradea si restu la Baia Mare,ne intalnim data viitoare si vedem......

rapidistu_c&c 10-11-07 19:30

Re: intalnirea de week end !
 
la Baia Mare am fost doar eu cu Danii(sm 84 vdg) , ne-au asteptat baimarenii din MR cu bratele deschise...insa pacat k am mers doar noi doi si nu mai multi....era vorba k mergem 4 masini , dar pan la urma doar noi doi....dar a fost ok.... pe maine am sa revin cu poze de la intalnirea din Baia Mare..:);)

rapidistu_c&c 10-11-07 19:37

Re: intalnirea de week end !
 
5 Attachment(s)
cateva poze...dar am sa revin maine cu mai multe poze....

Rolly_k 11-11-07 10:50

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Devi (Post 1191907)
si io amu am sosit, am stat acolo cu ovi si cu inca un prieten si atat... intalnirea asta a fost foarte naspa, nici bautura nici chef nici nimica, numai rece :)

:)) sa ma mai prezint :P cred ca eu am fost acel prieten :)) noah bine bafta

rapidistu_c&c 12-11-07 14:14

Re: intalnirea de week end !
 
sapt. asta sau sapt viitoare,la intalnirea noastra, o sa avem musafiri de la Baia Mare din MR Baia Mare, ne-au promis k o sa vina, dupa ce am fost si noi (eu cu danii) weekendu asta la ei la intalnire...sa incercam sa ne strangem cam toti.. cu masini cu tot la intalnirile noastre de sub pod, k nu se stie cand pot aparea baimarenii din MR...ori sapt. asta ori sapt. viitoare....si sa-i asteptam cu bratele deschise cum ne-au asteptat ei pe noi, insa pacat k nu am fost mai multi din NLR, doar noi doi....

SM-84-VDG by DNY 12-11-07 14:29

Re: intalnirea de week end !
 
da, din cate am vorbit cu ei ,ne-au zis k vin si ei la noi la intalnire, ori sapt. asta ori sapt viitoare...sa vada noi ce facem la intalniri...pe noi baietii ne-au primit cu bratele deschise...s-au bucurat cand ne-au vazut....intr-un cuvant: au fost foarte de treaba cu noi!!!!!

gergo 13-11-07 07:57

Re: intalnirea de week end !
 
Apropo, voi ce faceti la intalniri?

Spark 13-11-07 08:02

Re: intalnirea de week end !
 
pai de obicei si in principal stam la povesti ...

dar acuma cum e cam frig ... ne intalnim acolo si mergem la ceva local si stam la povesti :)

Ottaviano_m 15-11-07 17:42

Re: intalnirea de week end !
 
baieti,abia astept sa va intalnesc si eu,de multe ori as lua masina si m-as porni catre SM cand vad cate ceva organizat,m-as lua si m-as duce numai eu si rotile si cine ne impartaseste pasiunea.Asta este,inca nu stiu cand trec p acas' da' sigur o sa fiu prezent p acolo,unde o sa fiu primit.Satu Mare RUUUUUUUUUULEZ!!!

Devi 16-11-07 08:19

Re: intalnirea de week end !
 
Ottaviano esti binevenit oricand printre noi!
Fratzilor? ce facem azi? va fi ceva?

Spark 16-11-07 09:23

Re: intalnirea de week end !
 
eu sincer sa fiu nu stiu.
azi e missu` la eminescu si cred ca merg.
oricum o sa vad eu cum sa impac si capra si varza ;)

sau dak e ceva interesant. da-ti un tel

veveve 16-11-07 11:29

Re: intalnirea de week end !
 
azi ma prezint si eu ....il iau si pe grasu de bobo....ne vedem la 9...:D


All times are GMT +2. The time now is 21:13.

- Copyright 2026 4Tuning