Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FEMEIA SI MASINA (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/5421-femeia-masina.html)

Mantus_a 12-09-05 22:32

am facut o data greseala sa ma sui in dreapta unei masini care avea ca sofer... o femeie... nu va spun ca asa mai cautam o frana in dreapta... cred ca aveam nevoie de comezi duble... si inca o chestie incerc sa-mi invat tovarasa sa conduca ca mine... daca reusesc ea o sa faca parte dintr-o categorie aparte :lol:

aleks 13-09-05 10:38

mai nu fiti misogini, sa mergi langa o femeie care conduce, nu e o greseala, e un lucru firesc, asa cum si ele merg in dreapta noastra de fiecare data, si nu comenteaza si nu se oftica de fiecare data cand le dam cu capul de parbriz sau de portiera ( nu vezi draga ca ala se baga in fata mea? ce voiai sa fac? nu vezi ce tupeu are pe el? ) :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 14:56.

- Copyright 2026 4Tuning