![]() |
Re: Intalnire in Pitesti ?
Salutare! pe unde va intalniti voi? si pe la ce ore? :)
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
Quote:
a mai fost cineva ?? se mai strang oameni?? |
Re: Intalnire in Pitesti ?
ultimele 2 saptamani eu nu am fost
am fost acum 3 saptamani , am cunoscut cativa oameni de pe forum ... acum 2 saptamani am fost la un botez la bucuresti , si saptamana trecuta am fost la munca ... si duminica asta iar pic de servici bagami-as picioru |
Re: Intalnire in Pitesti ?
cei ce vor sa se inscrie in clubul "Street 4 Cars" , sau vor mai multe informatii despre acest club sunt rugati sa ma contacteze aici, pe PM , sau pe messenger , la id-ul "regedit2001" .... Va asteptam
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
Sal,,era frumos inainte knd ne mai strangeam pe la finante si in ultima vreme la stadion dar de knd a dat garda`n noi,,nu se mai strange nimeni si mai ales q erau uni qre veneau la finante ca sa vb ce au facut la sc si nush ce,..nu mai e q liniutze etc km era odata:D see yah ,,BCE''
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
Nu inteleg de ce ,,da garda-n voi" daca doar stati de vorba..poate ca va dadeati putin si deasta..sau muzica-n blana..etc.Noi opelistii de cate ori ne intalnim niciodata nu s-a bagat garda in seama ca nu au avut de ce.Intradevar ,,ne supravegheau" de la distanta dar atata timp cat nu le dai motive nu au ce sa-ti faca.!
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
Quote:
nu vezi ca lui de fapt nu ii covine faptul ca nu se mai fac ilegale si vine lumea si sta de vorba "despre ce au facut la scoala", in loc sa se dea .... "mai ales q erau uni qre veneau la finante ca sa vb ce au facut la sc si nush ce,..nu mai e q liniutze etc km era odata" si cosmin2012 , scrie si tu romaneste , fara prescurtari, ca mi-a luat 10 minute sa inteleg ce vroiai sa zici |
Re: Intalnire in Pitesti ?
Si opropo de ilegale , vineri seara acum 2 saptamani veneam e la Bucuresti pe la 11.30-12.si am coborat dupa autostrada pe la podul viilor.Eu aveam in jur de 170 prin dreptul barajului si au trecut pe langa mine 5-6 poate chiar mai multe masini ...cred ca aveau peste 210.Toti cu nr. de AG.Deci se mai fac si din astea dar probabil sunt mai ,,pitite" sa nu afle militieni...si sunt highspeed nu doar pe 300metri.
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
KillerINC scuze dar asa scriu eu de fel mai prescurtat:D o sa incerc d akm sa scriu si eu q la scoala:P, si aseara au fost liniutze la stadion pana au venit comunitarii,huuu:P MDY logan 1.6 vs NUT 1.4 SuperNova... eu n`am mai apucat sa ma dau q au venit astia si deh...data viitoare:D poate gasim un alt loc sa ne strangem mai mult q de finante si stadion sau prins astia:D...se yah...
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
Cu un logan de 1,6 vreu sa ma dau si eu inainte sa fack remaparea ca sa-mi dau seama dupa de diferenta....Dar u-mi place la stadion..prea denivelat drumul.
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
BigBoss da`te q mine dak vrei am 1.4 si vezi atunci diferenta:P
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
am uitat sa zic q am remapare si filtru sport:P
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
Quote:
da . trebuie sa scrii ca la scoala , si nu pentru ca asa zic eu , ci pentru ca asa scrie in REGULAMENTUL FORUMULUI ... si foloseste functia EDIT |
Re: Intalnire in Pitesti ?
ok ok off ce va suparati atat:D
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
Mda e cam nasol ca stam sa descifram ce scrii..
Da tata facem una scurta cu toate ca stiu rezultatul la 1,4 cu tot cu maparea ta :)))).Deaia si vreau langa 1,6 ca are caluti si cuplu mai apropiat de mine. Vezi tu la motoarele aspirate castigul rezultat din remapare e destul de mic maxim 10 CP (+ 2,3 Filtru in cazul tau) , daca aveai turbina era alceva luai la bord inca 30-45 Caluti, Apropo vezi ca daca loganu e 2006 te va chema uzina iara inapoi :) au descoperit iara astia niste defecte le ele. |
| All times are GMT +2. The time now is 01:12. |
- Copyright 2026 4Tuning