![]() |
Re: Intalnirea renault 5
ma interesez de adresa :)
|
Re: Intalnirea renault 5
pfff..pt mine..e acelashi lucru..singurul drum pe care-l shtiu pe din'afara e cel catre aeroport! :)) in rest..
|
Re: Intalnirea renault 5
pai ai zis ca vi cu gps-u iti dau adresa o scri si iti zice el cum si unde :D
|
Re: Intalnirea renault 5
am gasit vi de pe Bd. Tineretului si intri pe " calea piscului " reper Sala Polivalenta :D
|
Re: Intalnirea renault 5
e ok dk shtii adresa..postul cu "singurul drum care-l shtiu" era pt milyadi cred, sau nu mai shtiu cine a sugerat sa alegetzi un reper mai cun. pt mine toate's la fel..:)) deci dk ai o adresa..e perfect.ma descurc sigur.
|
Re: Intalnirea renault 5
e ok te asteptam acolo ;)
|
Re: Intalnirea renault 5
deci se mai tine sau merg iar degeaba?
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
ora 15... sa spuneti daca sunteti interesati de ce am de vanzare in semnatura.
bafta. ne vedem maine. |
Re: Intalnirea renault 5
vin si eu.eu am carb weber dublu corp,pompa benzina mecanica,macarale pt 2 usi,niste tamburi spate,parca am si o aprindere,si alte maruntisuri.daca va intereseaza ceva imi spuneti si vin cu ele la mine.
|
Re: Intalnirea renault 5
macarale electrice?
|
Re: Intalnirea renault 5
pentru electrice sunt din ce am inteles eu de la cine mi le-a dat,insa nu au motorasele.sunt doar macaralele.si nu se potrivesc la mine.eu am 4 usi.
|
Re: Intalnirea renault 5
va rog mutati discutia se deviaza de la subiect ms :D
|
Re: Intalnirea renault 5
1 Attachment(s)
va asteptam baieti
|
Re: Intalnirea renault 5
vom fi acolo ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:03. |
- Copyright 2026 4Tuning