Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

browser 01-10-07 15:55

Re: Intalnirea renault 5
 
ma interesez de adresa :)

mistreku 01-10-07 16:27

Re: Intalnirea renault 5
 
pfff..pt mine..e acelashi lucru..singurul drum pe care-l shtiu pe din'afara e cel catre aeroport! :)) in rest..

browser 01-10-07 18:35

Re: Intalnirea renault 5
 
pai ai zis ca vi cu gps-u iti dau adresa o scri si iti zice el cum si unde :D

browser 01-10-07 23:57

Re: Intalnirea renault 5
 
am gasit vi de pe Bd. Tineretului si intri pe " calea piscului " reper Sala Polivalenta :D

mistreku 02-10-07 09:54

Re: Intalnirea renault 5
 
e ok dk shtii adresa..postul cu "singurul drum care-l shtiu" era pt milyadi cred, sau nu mai shtiu cine a sugerat sa alegetzi un reper mai cun. pt mine toate's la fel..:)) deci dk ai o adresa..e perfect.ma descurc sigur.

browser 02-10-07 10:12

Re: Intalnirea renault 5
 
e ok te asteptam acolo ;)

miliady 12-10-07 11:43

Re: Intalnirea renault 5
 
deci se mai tine sau merg iar degeaba?

browser 12-10-07 13:13

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 1145744)
deci se mai tine sau merg iar degeaba?

ok deci maine la ora 15:00 sunt la polivalenta intalnire R5 !!!!

miliady 12-10-07 21:21

Re: Intalnirea renault 5
 
ora 15... sa spuneti daca sunteti interesati de ce am de vanzare in semnatura.

bafta. ne vedem maine.

valir5gts 13-10-07 10:38

Re: Intalnirea renault 5
 
vin si eu.eu am carb weber dublu corp,pompa benzina mecanica,macarale pt 2 usi,niste tamburi spate,parca am si o aprindere,si alte maruntisuri.daca va intereseaza ceva imi spuneti si vin cu ele la mine.

miliady 13-10-07 10:40

Re: Intalnirea renault 5
 
macarale electrice?

valir5gts 13-10-07 12:59

Re: Intalnirea renault 5
 
pentru electrice sunt din ce am inteles eu de la cine mi le-a dat,insa nu au motorasele.sunt doar macaralele.si nu se potrivesc la mine.eu am 4 usi.

browser 13-10-07 13:04

Re: Intalnirea renault 5
 
va rog mutati discutia se deviaza de la subiect ms :D

DVDValy 13-10-07 14:42

Re: Intalnirea renault 5
 
1 Attachment(s)
va asteptam baieti

browser 13-10-07 19:50

Re: Intalnirea renault 5
 
vom fi acolo ;)


All times are GMT +2. The time now is 20:03.

- Copyright 2026 4Tuning