![]() |
Re: ce telefon este cel mai bun?
Nokia.
Dar ... Am rămas profund dezamăgit când am văzut că Sony Ericsson scoate pozele mai clar ca şi Nokia :( . |
Re: ce telefon este cel mai bun?
mo-to-ro-la for life:D pana acum am avut 4 motorole. toate au rezistat la busituri nemaivazute:D un motorola c650, intro criza de nervi, lam aruncat pe geam(et 1). cand mam dus sami iau simu dintre resturi (credeam eu) am avut o surpriza..era intreg, mai putin carcasa care se sparsese. pana si lcdul functiona perfect:D motorola sunt telefoane rezistente:P
|
Re: ce telefon este cel mai bun?
nokia e cel mai tare. in special 6310i si e50
nu cred ca e tel mai tare ca 6310 sau 6310i care sunt inca ft cautate |
Re: ce telefon este cel mai bun?
Umm...moto :D
Telefoane bune...singurul lucru pe care il regret e ca e facut in state :D |
| All times are GMT +2. The time now is 13:00. |
- Copyright 2026 4Tuning