Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   ce telefon este cel mai bun? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/4862-telefon-bun.html)

BH 07 MDF 22-04-07 22:33

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
Nokia.
Dar ...
Am rămas profund dezamăgit când am văzut că Sony Ericsson scoate pozele mai clar ca şi Nokia :( .

Trickz 23-04-07 10:55

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
mo-to-ro-la for life:D pana acum am avut 4 motorole. toate au rezistat la busituri nemaivazute:D un motorola c650, intro criza de nervi, lam aruncat pe geam(et 1). cand mam dus sami iau simu dintre resturi (credeam eu) am avut o surpriza..era intreg, mai putin carcasa care se sparsese. pana si lcdul functiona perfect:D motorola sunt telefoane rezistente:P

crissti_d 24-04-07 23:10

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
nokia e cel mai tare. in special 6310i si e50
nu cred ca e tel mai tare ca 6310 sau 6310i care sunt inca ft cautate

SHOGUN-A8 25-04-07 01:46

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
Umm...moto :D
Telefoane bune...singurul lucru pe care il regret e ca e facut in state :D


All times are GMT +2. The time now is 13:00.

- Copyright 2026 4Tuning