![]() |
O vinzi??? :shock: Zi un pret!
Dar nu aberatia aia,12000,k stim cu totii cat ai dat pe ea! PM |
daca stii cat am dat pe ea trebe sa stii si cat am cheltuit pt ea :wink:
faruri+stopuri+muzica+cauciucuri+filtru+toba+esapa ment 8) |
tu nu ai auzit d uzura fizica/morala...???Daca era sa se i-a in calcul cat s-a bagat in masina aia ,fara a iesii in pierdere,ai fii dat 18.000 p ea! :roll: Dar e vorba d uzura...ani...
|
bun schimb motoru la prelude si til dau cu 20.000 pun 2.2 vtec din 96 vrei asa
|
2.2 VTEC 200cp din 2000 cu 14.000iepuroi....vezi d treaba ta! :roll:
|
din jermania ??? na mergi sa cumperi atunci, de ce mai astepti sau nu poti inmatricula ??? 8) asta e
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:44. |
- Copyright 2026 4Tuning