Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AfterDark Racing (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing.html)
-   -   honda prelude 2.3 (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing/4854-honda-prelude-2-3-a.html)

TM-84-DMX 26-08-05 00:58

O vinzi??? :shock: Zi un pret!
Dar nu aberatia aia,12000,k stim cu totii cat ai dat pe ea!
PM

TEKIN 26-08-05 14:26

daca stii cat am dat pe ea trebe sa stii si cat am cheltuit pt ea :wink:

faruri+stopuri+muzica+cauciucuri+filtru+toba+esapa ment 8)

TM-84-DMX 24-09-05 15:25

tu nu ai auzit d uzura fizica/morala...???Daca era sa se i-a in calcul cat s-a bagat in masina aia ,fara a iesii in pierdere,ai fii dat 18.000 p ea! :roll: Dar e vorba d uzura...ani...

TEKIN 24-09-05 16:36

bun schimb motoru la prelude si til dau cu 20.000 pun 2.2 vtec din 96 vrei asa

TM-84-DMX 29-09-05 01:42

2.2 VTEC 200cp din 2000 cu 14.000iepuroi....vezi d treaba ta! :roll:

TEKIN 29-09-05 10:45

din jermania ??? na mergi sa cumperi atunci, de ce mai astepti sau nu poti inmatricula ??? 8) asta e


All times are GMT +2. The time now is 15:44.

- Copyright 2026 4Tuning