Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

confuzzling 25-08-07 11:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 1063354)
lasa frate k acu te dai cu scuteru sau cu motocositoarea aia cu cip :))

pai deja is campion p-aici ...
sper pana plec la fac. sa-mi iau octavia :X :X GJ(B)-19-TDI :X

gj11gmy 25-08-07 19:10

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 1062850)
e clar ! te atacasi ! :)) ,a fost tare masina ,erau multzi care te bateau la liniutze dar nu se dadeau , de ex dupa mine cea mai tare la liniutze a fost o vectra alba , nu mai stiu numarul dar mai impresionat , a batut cam tot ce sa putut si a fost batuta de un copac :(

te inseli,nu am de ce sa ma atac,pt ca eu stiu ce a fost si cum a fost,iar tu daca zici ca nu ai vazut masina aia pe la liniutze,nu stiu ce sa zic,probabil din cauza ca era noapte si masina era neagra:p.cu faza ca erau multe masini care m ar fi putut face,dar nu se dadeau,sunt de acord,dar ce folos ca mi da tata bani sa ma duc si mi iau un M6,daca nu ma dau cu el pt ca aude al batran si mi umfla cocoasa!!de ex si acum,cea mai smekera la liniutze e evo9 le,dar sunt convins ca exista la noi in oras cel putin o masina care sa l poata face,dar care i smekeria daca nu vine sa se puna paralel la o liniutza??!!

DolusD 25-08-07 22:00

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cred k stiu masina ta , dak era sau e cu nr de tm inseamna k e tare , dar ziceam k cel mai mult m-a impresionat o vectra alba :D

ruver 26-08-07 05:55

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Oare O sti?.... :poke: poate iti dadeai seama din pozele dinainte care e masina...:confused2 :-P

DolusD 26-08-07 12:23

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
mai e un bmw-u aproape identic cu al lui pe care il stiu si am crezut k de ala e vorba

Sasha_z 26-08-07 18:09

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
hmm lasati ma vorba...puneti poze cu masini din tg jiu:|

DolusD 26-08-07 23:31

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
dar la masinile retro nu o facut nimeni poze ?! la mine sa terminat bateria la tel si nu am apucat sa fac nici una !

GJ 33 KOS 27-08-07 13:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by gj11gmy (Post 1063671)
acum,cea mai smekera la liniutze e evo9 le,


da' ia intreaba-l pe tipul cu evo 9 ce a facut cu ala cu audi-ul ala negru in seara aia ?
de ce nu a mai continuat? 8)

cristea_rotitza 27-08-07 20:07

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
kr e povestea KOS k io nu stiu nik???

gj11gmy 27-08-07 21:41

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 33 KOS (Post 1066837)
da' ia intreaba-l pe tipul cu evo 9 ce a facut cu ala cu audi-ul ala negru in seara aia ?
de ce nu a mai continuat? 8)

stiu povestea si cu audi,si o stiu kiar de la tipu cu evo,care zicea ca la 400m e in fata la audi cu 2 masini,si dupa 450-500m,adica de la 200 km/h vine audi din spate si trece pe langa el,dar e diferenta de 60-70 cp intre ele.in fine,oricum sunt masini smekere despre care noi doar vb,si altii le alearga:Ppoate ne o veni si noua randu sa ne alergam cu masini de 3-4 sute de cp.:D

cristea_rotitza 28-08-07 01:51

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by gj11gmy (Post 1067711)
stiu povestea si cu audi,si o stiu kiar de la tipu cu evo,care zicea ca la 400m e in fata la audi cu 2 masini,si dupa 450-500m,adica de la 200 km/h vine audi din spate si trece pe langa el,dar e diferenta de 60-70 cp intre ele.in fine,oricum sunt masini smekere despre care noi doar vb,si altii le alearga:Ppoate ne o veni si noua randu sa ne alergam cu masini de 3-4 sute de cp.:D

aici ai dreptate,noi doar vb de acei cp si altii ii simt,dar totusi despre c audi e vb?

gj11gmy 28-08-07 17:47

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1068268)
aici ai dreptate,noi doar vb de acei cp si altii ii simt,dar totusi despre c audi e vb?

despre un a4 negru,are poze mai sus,de vreo 340-350cp,al lu daianu,baiatu care a avut 66 six u.

cristea_rotitza 29-08-07 01:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by gj11gmy (Post 1069385)
despre un a4 negru,are poze mai sus,de vreo 340-350cp,al lu daianu,baiatu care a avut 66 six u.

ok,ms pt lamurire

GJ 33 KOS 29-08-07 21:17

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
sper sa fac shi un filmuletz el sa vedetzi cam ce poate .... :lol:

gj11gmy 29-08-07 22:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 33 KOS (Post 1071564)
sper sa fac shi un filmuletz el sa vedetzi cam ce poate .... :lol:

nu prea vad ce filmuletz sa faci,pt ca e cam puturoasa in primele 2 trepte.....


All times are GMT +2. The time now is 00:58.

- Copyright 2026 4Tuning