![]() |
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
ti se pare ca sunt mai vitezomani cei cu logan doar ca aveti voi o problema cu aceasta masina si din ori ce tantar faceti armasar over and out |
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
nu cred ca se referea la intersectii sau in oras.... se referea ca stau pe banda 2 si nu se dau nici daca ii dai cu 1000 de flashuri.......
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
baieti,cred ca ati gresit threadul.Provocati-va in alta parte
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Nu mai stiu care era cu gura mare ca astia cu loganele nu se dau la o parte si alea alea. Pai frate am vazut si yo o gramada de prosti cu bmw si mertzane care merg de zici ca stau pe loc. Pai daca ti-ai luat masina tare, dai bagami-as (asta in afara orasului) ca in oras daca ma grabesc, la traficul care e in sibiu (aproape ca in bucuresti) direct pe contrasens ma bag. si dupa aia pun si yo neste poze cu masina mea :)).
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
foarte inteligent...daca ai masina putenica nu inseamna ca trebuie neaparat sa ii dai pana o rupi ..mergi cu ce viteza iti vine bine...important este sa ii respecti si pe alti participanti la trafic ..dar vb ta da-i frate daca te tine si pe contra-sens si pe unde vrei ....gandeste-te totusi ca numai o viata ai
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
[QUOTE=Andy2heart;1080620]Nu mai stiu care era cu gura mare ca astia cu loganele nu se dau la o parte si alea alea. Pai frate am vazut si yo o gramada de prosti cu bmw si mertzane care merg de zici ca stau pe loc. Pai daca ti-ai luat masina tare, dai bagami-as (asta in afara orasului) ca in oras daca ma grabesc, la traficul care e in sibiu (aproape ca in bucuresti) direct pe contrasens ma bag. si dupa aia pun si yo neste poze cu masina mea :)).[/QUOT
daca tot te dai mare ca bagi contrasens cu ce te dai mare cu ce tip de olcit ? |
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
APROB ! p.s nu va mai certati aiurea pentru nimicuri , orice om care face figuri in trafic este pentru ca are el o problema , nu este masina de vina |
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
P.S : Loganul e tot Dacie ;) |
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
bah deja degenerati si faceti off topic daca vreti sa vb asa ceva , folositi messul sau pm , asa ca TERMINATI
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
chiar nu reusesc sa inteleg de ce exista cearta asta incontinuu intre fanii loganului si cei care nu le place... ideea topicului sunt accidentele cu loganul... pentru moment conecntrati-va atentia la accidente si gravitatea lor in loc sa va provocati... nu sunteti cocoshei sa va umflati pieptul peste tot!!!
si care zicea mai devreme de conducatorii loganurilor ca nu se dau la o parte... stii ceva? poate eu sunt ala cu loganu care era sa se rastoarne fiindca a vrut sa te ocoleasca pe tine ca ai vrut sa traversezi prin loc nepermis, sau a zis sa nu iti faca bmw-ul praf ca poate a muncit cineva ptr el desi ai pus frana brusc fix in mijlocul strazii... nu spun de tine sau de mine ci generalizez in momentul asta... orice sofer are momentele in care simte nevoia sa impiga masina la limite... insa doar un sofer adevarat stie sa se si opreasca... mai bine ganditi-va la asta... eu ce trebuia sa ii fac femeii care a intrat in intersectie in usa dreapta fata/spate si a deformat si stalpul ?!?? daca avea viteza mai mare intra fix in prietena mea care era in dreapta... oare trebuia sa o bat?!?? oare trebuia sa o injur?? avea 3 copii in masina... la sectie a venit fratele ei sa imi multumeasca personal... cred ca va dati seama de ce mi-a multumit... nu vreau sa ma intelegeti gresit... nu ma dau zmeu sau supersofer... incerc sa va deschid ochii sa intelegeti ca nu conteaza masina... poate fi veyron poate fi logan poate fi trabant... daca soferul nu are ganduri de zmeu atunci e un pas bun... nu mai stiu unde am citit dar "conducatorul auto nu poate fi denumit sofer dupa un anumit numar de km parcursi sau dupa cate autoturisme a condus, ci dupa experienta si invatamintele pe care si le-a insusit..." cu alte cuvinte zmeii lu tata calmati-va cu acuzatiile findca eu vreau sa traiesc si nu imi doresc evenimente rutiere neplacute provocate de ego-uri mai mari decat Intercontinental-ul... mai intai aveti grija de voi, apoi si de ceilalti participanti la trafic... nu degeaba trebe sa fii cu ochii in 4 la volan... numa' bine! |
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
IMI CER SCUZE PENTRU OFFTOPIC. DAR VREAU SA LAMURESC UN USER
daca tot te dai mare ca bagi contrasens cu ce te dai mare cu ce tip de olcit ?[/QUOTE] fara suparare frate,dar se scrie OLTCIT si masina asta este facut de farncezii de la citroen numele dat de constructorul francez este Citroen Axel numele de oltcit a fost dat cand a inceput sa se fabrice masina in romania sub si dupa ce a fost inceputa fabricarea masinii sun conducere romaneasca a purtat numele de oltena. si inca ceva, un oltcit (chiar si clubul de 1.1) este cu mult superior daciilor . si aici vb de masini stock ca de modificate nici nu mai are rost. poate doar loganul 1.6 si 1.6 16V ii poate tine piept... nu te supara...dar studiaza bine masinile si dupa aia sa te iei de oltcit. baietii care stiu ceva legat de masini imi pot da dreptate. ti-am zis asta doar asa informativ. sper ca nu este nevoie sa ne certam pe tema asta si sa iti spun toata istoria ca sa intelegi. respect dacia asa cum respect si oltcit-ul pentru ca au facut o istorie la raliu si sunt masini romanesti...cu care ar trebui sa ne mandrim nu sa facem comparatii intre ele gen " care este mai tare" pentru ca daca sdutiezi bine probleme..si testezi vei fi dezamagit total....daca esti conducator de dacia. respect. si salutare |
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
un raspuns cat se poate de perfect, si care ar trebui sa va puna pe ganduri ! |
| All times are GMT +2. The time now is 23:10. |
- Copyright 2026 4Tuning