![]() |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
eu am ales geamurile simple pentru ca nu vad utilitatea foliei..poate n-am dreptate dar asa vad eu lucrurile...
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie LLUMAR... Pt aspectul masinii in special :)
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
automat fumuri......dark black....dar pe dacie am ionizate : toate 4 de pe laterale si luneta.
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
salut.. is nou pe aici ..is din petrosani am un Logan si m-ar interesa geamuri fumurii pe spate... care ar fi cel mai apropiat loc unde ash putea pune.. ?
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
vezi pe la Bazar...
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Quote:
Diferentele sunt: 1. Pt aspectul masinii si sa nu vada oricare ce ai in masina sau pe cine ai. (asta in cazul foliei super dark) 2. Asta e ce mai importanta, Nu te arde soarele, nu se incalzeste asa de tare in masinan si altfel face fata acc la caldura cu folie cdecat fara. Sa mergi o zi intreaga cu o masina care are folie si pe fata sau in spate unde stai, i-ar a 2 zi sa mergi cu a ta si sa vezi diferenta. Folia ajuta foarte mult vara nu conteaza cat de inchisa e sau de deschis. sunt razele uv care le respinge.:idea: |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
As vrea sa stiu si eu ce presupune ionizarea. In Galat stiti cumva vreo firma care se ocupa cu asa ceva?..si cat m-ar ajunge pt un logan mcv spate tot..Thanks!
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Urmeaza sa imi pun si eu saptamana asta folie , maxim 30% opacitate , vreau sa se vada in masina , sa dea doar o tenta mai inchisa , doar pe spate
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
am eu cu 53% opacitate si nu iti dai seama ca am folii decat daca mai e un logan fara langa al meu
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Quote:
Nick pune de 75 folia ca aia ii da doar tenta. este in constanta un accord moka culoarea cu toate gemurile asa. |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
foliee ... pentru un look sportiv !
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
look sportiv pe un motor diesel 65 de cai aspirat?
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Ete ... ce are :) ?
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
n-are nimic...da nu prea are nevoie de look sportiv masinuta aia....da ma rog,fiecare cu ce ii place..
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Eh ... ai dreptate nu are nici forma nici tenta de masina sportiva ... dar arata bine cu folie pe ea ... ca orice masina ... parerea mea !
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning