Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   BMW 325i - B-70-CTL (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/4343-bmw-325i-70-ctl.html)

daflyer_oradea 31-03-05 10:55

O critica avizata...
Sa nu spuneti ca nuami eu critic ctl-u.
Acum, chair nu inteleg care is aia care au votat kitch...deja kitch e mult prea mult....in fine, fiecare cu parerea lui, exagerata sau nu. Cat despre Don hAcker LLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL.
M-am distrat bine :))))))))))))))))))))))))

SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER 31-03-05 11:01

asta micu!
 
Pt acest Don hacker sau cum ai zice lui ca nu prea ma intereseaza ar trebui sa mai :paper: despre masini pt ca am vazut ca nu are nici o treaba si mai are si 15ani si se mai si contrazice cu lumea care are experienta in fenomenul masinilor!
I-a venit vremea cand ar trebui sa se retraga singur :writers_b ca altfel :ballbounc pe toata lumea!
Asta nu e numai parerea mea ci a multor de pe forum!
GO away DOn Hacker sau cum iti zice tie!nici nu stiu dc ai venit pe forum aici? rasp si u la intrebarea asta!cyaaaaaaaa :2gun:

DonHacker 31-03-05 17:32

Nu mai rasp pe acest topic,sa nu va mai aprindeti nici unul !!

sanatate :peace: !!

SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER 31-03-05 21:29

me!
 
bine faci stai asa ca stai bine!keep :paper:

dragushinst 01-04-05 09:12

extraordinara!!!!!!

no comments!

BASU 12-08-05 18:29

la masina asta ar fi multe de comentat.... dar comentat in sensul de extraordinar....
insa are 2 minusuri
-nu scoate flacari (la ce motor are....ori skotea flacari natural :)) ori ii punea un sistem.... )
- low rider? daca avea si suspensie hidraulica? erea altceva :)
oricum merita nota 10

myky 04-09-05 02:16

yyyeeeeeeeaaaaaaa baby yyyyyyeeeeeeaaaaaaa :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

bodyspeed 04-09-05 18:13

tare de tot doar e bmw are un 10+ de la mine :D

Pitu 24-09-05 00:21

cea mai tare
TRAIASCA NO SPEED LIMIT

Danny-future STN 20-10-05 23:12

Nu va cer sa va duceti la vreun salon de tuning sau auto , dar makr din poze apreciati si voi o masina adevarata cand o vedeti .........dak si CTL e kitch........
NO SPEED LIMIT ca de obicei la inaltime :peace:

:peace: Sa v-aud in gura mare NSL E CEL MAI TARE :peace:

Pitu 20-10-05 23:24

rusine pentru toti martalogii care au votat : \"chich\"

steaua23 21-10-05 22:51

e belea ... e cu un \"prototip\" adevarat

teddy 22-10-05 00:28

imi placea in trecut, acum parerea mea e identica cu al lui PIMP LEX...
sunt multe pisicutze mai frumoase in bucuresti... NIZ, CRZ etc.

Buggy07 18-11-05 23:21

o fi cea mai \"modificata\" masina din romania ... da parca e prea incarcata ... si vopseaua nu stiu cat de bine o prinde, e prea stridenta nu stiu. DAR e pe departe, super si cred ca oricine si-ar dori o masina ca asta.

Urban_Racing 05-03-06 19:10

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
cea mai "modificata" din tzara intradevar shi una dintre primele din cate imi aduc yo aminte! superba


All times are GMT +2. The time now is 22:20.

- Copyright 2026 4Tuning