Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/42924-4tuningfever-20-22-iulie-2007-a.html)

Vikt00r 07-06-07 01:54

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
vorbeste cu ZoliaT poate...., poate sa te ajute

Skido 07-06-07 16:00

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
foarte tare frate ! sper sa ajung si eu .. succes organizatorilor :mrgreen: !

x-28-TRA 07-06-07 16:44

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
X-team Va Fi Prezent Acolo Cu Multe Masini

Doctorul 07-06-07 17:16

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
ca la bucuresti? :(

keemo 07-06-07 17:24

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by sTAILLL (Post 934936)
Si locatie?? nu prea am inteles :-s

Navodari, Hanul Piratilor :D:D abia astept :D cred k o sa fiu prezent ...si sper sa fiu cu aic-u meu :D :X

YZF-PWR 07-06-07 18:33

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by Doctorul (Post 937768)
ca la bucuresti? :(

aia a fost o bucata de ironie sau mi s`a parut mie?
La Bucuresti nu am spus ca vom fi prezenti la show cu masini , singuru care a spus ca va prezenta masina la show a fost , APV!
Dar in fine de comentarii de-astea suntem satui , veti vedea acolo , un stand surprinzator X Team!

Doctorul 07-06-07 18:54

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by CT-06-YZF***X-Team (Post 937874)
aia a fost o bucata de ironie sau mi s`a parut mie?
La Bucuresti nu am spus ca vom fi prezenti la show cu masini , singuru care a spus ca va prezenta masina la show a fost , APV!
Dar in fine de comentarii de-astea suntem satui , veti vedea acolo , un stand surprinzator X Team!

nu e ironie si nici rautate:)

street_racer 07-06-07 19:55

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
f frumos , f bine ca e in constanta mai ales pe vremea asta , da sa ma lamureasca si pe mine cum e cu intrarea (taxe etc). orikum nu prea au importanta , da vr sa stiu ... count me in :)

peter 08-06-07 10:09

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
foarte tare. abia astept

ct11lyv 08-06-07 10:15

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
cred ca o sa fie ceva marfa :)

dragos_77 08-06-07 10:38

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
ceva detalii in legatura cu taxele de participare?

roby18 08-06-07 16:13

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
in sfarsit ceva aproape de casa

x-28-TRA 08-06-07 17:17

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by Doctorul (Post 937918)
nu e ironie si nici rautate:)

pai atunci mai bine nu mai vb.

Rookie 08-06-07 23:28

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Se pare ca va trebui sa-mi refac planurile de vacanta ...
O sa am o luna Iulie fenomenala ... Licenta si la o saptamana acest eveniment ... WOW, tre' sa fiu acolo ... Voi fi acolo ... Abia ajtept ...

YZF-PWR 09-06-07 00:03

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
dak te gandesti dupa cateva zile mai vine si Liberty Parade pe 28 iulie :) nebunie mare luna iulie la mare


All times are GMT +2. The time now is 14:33.

- Copyright 2026 4Tuning