![]() |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
vorbeste cu ZoliaT poate...., poate sa te ajute
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
foarte tare frate ! sper sa ajung si eu .. succes organizatorilor :mrgreen: !
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
X-team Va Fi Prezent Acolo Cu Multe Masini
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
ca la bucuresti? :(
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
La Bucuresti nu am spus ca vom fi prezenti la show cu masini , singuru care a spus ca va prezenta masina la show a fost , APV! Dar in fine de comentarii de-astea suntem satui , veti vedea acolo , un stand surprinzator X Team! |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
f frumos , f bine ca e in constanta mai ales pe vremea asta , da sa ma lamureasca si pe mine cum e cu intrarea (taxe etc). orikum nu prea au importanta , da vr sa stiu ... count me in :)
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
foarte tare. abia astept
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
cred ca o sa fie ceva marfa :)
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
ceva detalii in legatura cu taxele de participare?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
in sfarsit ceva aproape de casa
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Se pare ca va trebui sa-mi refac planurile de vacanta ...
O sa am o luna Iulie fenomenala ... Licenta si la o saptamana acest eveniment ... WOW, tre' sa fiu acolo ... Voi fi acolo ... Abia ajtept ... |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
dak te gandesti dupa cateva zile mai vine si Liberty Parade pe 28 iulie :) nebunie mare luna iulie la mare
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:33. |
- Copyright 2026 4Tuning