![]() |
Re: Machete in lucru - Kyd
La interior asa i am propus si eu. O singura culoare si anume negru mat ca pe urma este prea tipatoare si sincer nu imi place. Astept sa vad ce zice. La exterior mai avem de lucru si am sa tin cont de ce mi ai zis.
Am sa i fac geamurile fumurii si totusi as vrea sa i scot in evidenta interiorul....nu stiu...o combinatie ceva...trebuie sa ma gandesc. Am sa incerc negru mat cu acest portocaliu. Ce zici? |
Re: Machete in lucru - Kyd
3 Attachment(s)
din ce am vazut ca ai facut si din ce am vazut ca ai, am reusit sa gasesc ceva pe internet, care arata cat de cat calumea!
poti merge pe ideea de Hamann X5 ceea ce iti arat eu mai jos. pornind de la ce ai facut tu, ar trebui sa faci centrul scaunelor cu negru mat si suportul de sub sezut la fel, tot cu negru mat. la bord e mai complicat, din ceea ce vad eu...eu ti-am aratat doar o idee, acum depinde de voi... |
Re: Machete in lucru - Kyd
Mi a dat mana libera sa l fac cum vreau :)))) (doar sa pastrez acest portocaliu la caroserie)....am gasit pe ebay decals uri super tari...le am comandat. Iar la interior am sa ma inspir din ce mi ai trimis ca arata bine rau. Acum sa vedem ce iese :)
|
Re: Machete in lucru - Kyd
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Kyd
2 Attachment(s)
M am jucat putin cu bordul si jantele...nu definitiv dar imi surade ideea de a le face asa
|
Re: Machete in lucru - Kyd
Imi place pana aici!
Abia astept finalul.. |
Re: Machete in lucru - Kyd
Ar trebui niste banda de mascare sau patafix ca sa iasa liniile alea drepte la bord. Ideea nu e rea, dar rezultatul lasa de dorit.
Ar fi fost interesant si un interior alb cu ceva accente negre/portocalii. |
Re: Machete in lucru - Kyd
Quote:
Quote:
Ma bucur ca va place. Am vrut sa aflu si parerea voastra. Multumesc pentru sfaturi. |
Re: Machete in lucru - Kyd
cred ca poti accepta si parerea mea?
Parerea mea ar incepe asa. Partea de jos, podeaua, care e gri, fa-o neagra mat. Iar bordul ma tem va va trebui sa il reface sau sa faci si partea inferioara cu negru. Bmwh are mare dreptate cu liniile. Mai bine il faci inapoi portocaliu si apoi faci decat butoanele negre! |
Re: Machete in lucru - Kyd
1 Attachment(s)
Am sa incerc si varianta ta Remenca mai am un bord
|
Re: Machete in lucru - Kyd
7 Attachment(s)
Intre timp m am jucat putin cu un Golf 4 Bburago la 1:43 si a iesit asa ceva:
- roti Subaru - roll cage Renault Clio Sport - motor Ferrari amplasat central Mai am mici retusuri si sa curat geamurile Am pus poza cum arata inainte de operatie :)) |
Re: Machete in lucru - Kyd
Interesanta idee
|
Re: Machete in lucru - Kyd
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Kyd
1 Attachment(s)
La X5 au intervenit cateva modificari. Una dintre ele ar fi ca i-am pus un motor V8 dupa cum se vede in poza
|
Re: Machete in lucru - Kyd
nu arata rau MK4-ul, interesant! X5-ul vad ca se prezinta bine! keep on the good work!
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:22. |
- Copyright 2026 4Tuning