![]() |
Re: Fantoma...
Saraca nu mi-a facut nimic. Dar am niste probleme si trebuie rezolvate... din aceasta cauza o dau. Imi pare chiar foarte rau ca o dau, dupa ce mi-a dat sufletul pt. ea... acum sa o dau... asta este ... n-am face..
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:44. |
- Copyright 2026 4Tuning