Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   Masini tunate de la noi din tara (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/40990-masini-tunate-tara.html)

maD_angel 21-10-07 20:07

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Doar oliver sa'l fi vazut? :-?

vLLLad 16-12-07 12:23

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
2 Attachment(s)
mai am inca 2 poze ci o "masina tunata la noi"

maD_angel 16-12-07 16:09

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Nu'mi prea place... :lol: unde sunt facute pozele?!

vLLLad 16-12-07 22:14

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by maD_angel (Post 1249069)
Nu'mi prea place... :lol: unde sunt facute pozele?!

hai wa , ca-i fromoasa ! :oops:

Bogdan-sbt 17-12-07 22:41

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Arata bine masinutza...mai ales acum ca e gata....:) ...dar nu prea se plimba omul ......sta la Panaiotis...si cam tot timpul o vad acolo...nu prea e prezent pe strazi....:)

baloo_cs 18-12-07 22:38

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Super tare Passat-ul :))))

vLLLad 18-12-07 22:41

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by baloo_cs (Post 1252695)
Super tare Passat-ul :))))

mie imi place cum a facut partea de jos cu gri :oops:

baloo_cs 18-12-07 22:43

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Nu esti trendy...asa se poarta :))

vLLLad 18-12-07 22:50

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by baloo_cs (Post 1252710)
Nu esti trendy...asa se poarta :))

recunosc ca nu-s trendy...eo is de mai la tara...nu ma pricep in domeniul auto :chew:

baloo_cs 18-12-07 22:56

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Nah...nu te poti kk in gusturile omului :))

vLLLad 18-12-07 22:58

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by baloo_cs (Post 1252754)
Nah...nu te poti kk in gusturile omului :))

da bine....asta-i adevarat..mie imi place cand avea si eleronul ala pe spate...i se potrivea bine...:-P

baloo_cs 18-12-07 23:01

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
:censored: :oops:

ZBENG 19-12-07 11:33

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Ce borală tigănească (nu , nu sunt rasist)

Andrey_FL 21-12-07 16:20

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by vLLLad (Post 1248769)
mai am inca 2 poze ci o "masina tunata la noi"

am vazut si eu mashina acum 15 minute in Onesti...e frumoasa..dar era mai frumoasa dak nu ii mai punea pe laterale litere chinezesti si nu ii punea pe portiera embleme de la firme....nice

maD_angel 21-12-07 16:40

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Era mai frumos daca nu punea nimic pe ea ;)


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning