![]() |
Re: Masini tunate de la noi din tara
Doar oliver sa'l fi vazut? :-?
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
2 Attachment(s)
mai am inca 2 poze ci o "masina tunata la noi"
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Nu'mi prea place... :lol: unde sunt facute pozele?!
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Quote:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Arata bine masinutza...mai ales acum ca e gata....:) ...dar nu prea se plimba omul ......sta la Panaiotis...si cam tot timpul o vad acolo...nu prea e prezent pe strazi....:)
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Super tare Passat-ul :))))
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Quote:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Nu esti trendy...asa se poarta :))
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Quote:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Nah...nu te poti kk in gusturile omului :))
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Quote:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
:censored: :oops:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Ce borală tigănească (nu , nu sunt rasist)
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Quote:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Era mai frumos daca nu punea nimic pe ea ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning