Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Tot ce tzine de Tuningshow 26-27 martie (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/4085-tzine-tuningshow-26-27-martie.html)

CT-87-ADY 21-03-05 13:56

SHM`ule zii frate ramai peste noapte sau nu? :?

needBrain 21-03-05 20:23

io plec cu dogarel dum dimineatza.mai e un loc

CT-87-ADY 21-03-05 21:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
io plec cu dogarel dum dimineatza.mai e un loc

Fratzilor v`atzi interesat cand inchide tuning show`ul?
Hmm... pai dak este ne intoarce impreuna, vb. duminik

Psycho 21-03-05 22:36

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"HAL\"
vreau sa stiu shi eu exact unde se tzine showul??


ptr psyho: eu stau in bucale(bucuresti-ptr cine nu stieee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) shi te-as pute gazdui pe tine shi prietena ta ptr o noapte asta daca vreu ca sa vezi ce inima mare am :wink: !! shi chiar vb serios vorbim daca vrei ok!!! let me know!! :peace:

hal ... da`mi un prv ..s au o sa`ti dau eu cu nr de tel .. si stai kalm k ne stim ... daca e de dormit .. gasesk eu pana la urma .. da e bine sa te am si p tine ... ady nu stau peste noapte ptr k vreau sa vin la indemanare .. asa .. si ami vroiams a scriu ceva .. a hal su ocu cu solenza alba :p

HAL 21-03-05 23:54

a hal su ocu cu solenza alba :p


da ma te stiu normal ......
altfel te chemam la mine :lol: :lol:
vorbim!

Psycho 22-03-05 07:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"HAL\"
a hal su ocu cu solenza alba :p


da ma te stiu normal ......
altfel te chemam la mine :lol: :lol:
vorbim!



bwhuhahahah ... mersi :) imi imaginam ... da pewla mea .. hai k vb pe private daca zici k esti la buc :))

Psycho 22-03-05 10:10

frate .... hal .. sau care ami e de prin buc .. cu cine vb sa ne ashtepte pe autostrada .. la ieshire sa ne duca si pe noi la prisma 2 .. k eu nu mai stiu exact unde este .. a ?? vb cu gratzian ... sau cu cineva ???

needBrain 22-03-05 19:22

salonu se inchide pe la 6.am vb azi cu cristi

CeReS 22-03-05 21:55

6 PM sau 18.00 :lol: :lol: :lol:

CeReS 22-03-05 21:56

ora 6 PM sau 18.00 :lol: :lol: :lol:
sa nu ducem lumea in eroare :wink:

Psycho 22-03-05 22:35

ceres .. deci ... venim cat ami devreme sa stam cat ami mult :) se face ceva dupe aia .. ai ceva informatzii ??

CT-03-ART 23-03-05 09:12

daka or sa fie parcarile goale itzi dai seama ca ashtia nu se pot abtzine...

CT-87-ADY 23-03-05 10:09

Se stie ma k o sa fie show in noaptea de sambata spre duminik... :twisted:

Evo007 23-03-05 11:38

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
frate .... hal .. sau care ami e de prin buc .. cu cine vb sa ne ashtepte pe autostrada .. la ieshire sa ne duca si pe noi la prisma 2 .. k eu nu mai stiu exact unde este .. a ?? vb cu gratzian ... sau cu cineva ???

Pei au zis aia din bucuresti ca ne asteapta
Si ca ne ducem cu ei in kyselef parca

Psycho 23-03-05 13:00

am vb si cu santos si cu gratzian ... o sa vb si cu tye .. da ca e sa ne int. cu ei ... sa vedem noi alea alea .. oricum nu ramanem de carutza acolo ...


All times are GMT +2. The time now is 03:43.

- Copyright 2026 4Tuning