![]() |
SHM`ule zii frate ramai peste noapte sau nu? :?
|
io plec cu dogarel dum dimineatza.mai e un loc
|
Re:
Quote:
Hmm... pai dak este ne intoarce impreuna, vb. duminik |
Re:
Quote:
|
a hal su ocu cu solenza alba :p
da ma te stiu normal ...... altfel te chemam la mine :lol: :lol: vorbim! |
Re:
Quote:
bwhuhahahah ... mersi :) imi imaginam ... da pewla mea .. hai k vb pe private daca zici k esti la buc :)) |
frate .... hal .. sau care ami e de prin buc .. cu cine vb sa ne ashtepte pe autostrada .. la ieshire sa ne duca si pe noi la prisma 2 .. k eu nu mai stiu exact unde este .. a ?? vb cu gratzian ... sau cu cineva ???
|
salonu se inchide pe la 6.am vb azi cu cristi
|
6 PM sau 18.00 :lol: :lol: :lol:
|
ora 6 PM sau 18.00 :lol: :lol: :lol:
sa nu ducem lumea in eroare :wink: |
ceres .. deci ... venim cat ami devreme sa stam cat ami mult :) se face ceva dupe aia .. ai ceva informatzii ??
|
daka or sa fie parcarile goale itzi dai seama ca ashtia nu se pot abtzine...
|
Se stie ma k o sa fie show in noaptea de sambata spre duminik... :twisted:
|
Re:
Quote:
Si ca ne ducem cu ei in kyselef parca |
am vb si cu santos si cu gratzian ... o sa vb si cu tye .. da ca e sa ne int. cu ei ... sa vedem noi alea alea .. oricum nu ramanem de carutza acolo ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:43. |
- Copyright 2026 4Tuning