Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Masini si discutii din Vatra Dornei (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/40407-masini-discutii-vatra-dornei.html)

Y O B 30-05-07 17:14

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Sponsori am avea cativa de prin oras. Aeroportul ne va fi pus gratis la dispozitie din ce am vb eu cu directorul de la ziarul local. Oricum vom incerca sa organizam dupa cea de la Suceava sa vedem cum sta treaba cand organizezi o cursa

Low_Ridah 31-05-07 11:42

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Felicitari baietzi :d ...vad k inaintati incet dar sigur .....bv ...tin sa va Felicit ink odata :).....BV

Y O B 31-05-07 11:44

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Multumim. Incercam sa facem si noi ce putem. Inca suntem putini dar incet, incet sper sa ne adunam mai multi.

no limits design 09-06-07 18:34

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 926919)
Multumim. Incercam sa facem si noi ce putem. Inca suntem putini dar incet, incet sper sa ne adunam mai multi.

e vreo problema dak venim catziva shi de prin c-lung??? ........ k aci chiar k sunt putzini interesatzi de chestii din astea .......... shi poate asha impreuna facem o comunitate putzin mai mare nu??

Y O B 10-06-07 10:51

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by no limits design (Post 940835)
e vreo problema dak venim catziva shi de prin c-lung??? ........ k aci chiar k sunt putzini interesatzi de chestii din astea .......... shi poate asha impreuna facem o comunitate putzin mai mare nu??

Unde sa veniti? La Vatra dornei?:D :D :D

CoCaine 11-06-07 13:17

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by no limits design (Post 940835)
e vreo problema dak venim catziva shi de prin c-lung??? ........ k aci chiar k sunt putzini interesatzi de chestii din astea .......... shi poate asha impreuna facem o comunitate putzin mai mare nu??

Credeam ca sunt singurul membru 4Tuning din Campulung,se pare ca nu:-P
Daca ma vedeti la vara prin oras sariti-mi in fata masinii:twisted:

Y O B 12-06-07 22:59

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
2 Attachment(s)
Sa mai bag si eu ceva masini de prin oras. Sunt de vanzare amandoua.

no limits design 13-06-07 15:20

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by CoCaine (Post 943203)
Credeam ca sunt singurul membru 4Tuning din Campulung,se pare ca nu:-P
Daca ma vedeti la vara prin oras sariti-mi in fata masinii:twisted:

man ........... da shi mie un add la adresa de YM ..... tuning_boy_08 .....:D ;) :rolleyes2

Y O B 30-06-07 19:18

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
MARE ATENTIE MARE PT CEI DIN DORNA DAR SI PT CEI DIN AFARA ORASULUI cica vrea meseriasu asta de primar, impreuna cu salvamontu sa organizeze o cursa de masini pe Argestru. Daca e adevarat va rog eu mult de tot sa va mobilizati si sa va prezentati la start ca va ia mama dracului daca nu veniti:D :D :D

KAmikazee2005 30-06-07 23:03

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
ce fel de cursa?? viteza ... indemanare... da mai multe detalii ;)) :P

Y O B 30-06-07 23:20

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Momentan tot ceea ce stiu este ca va fi de acceleratie pe 400m, undeva la intrare in oras, pe un drum cu 4 benzi. Mai multe voi afla maine cand ma voi intalni cu cei care vor sa organizeze, care sper sa inteleaga si sa ma lase si pe mine sa ma implic in organizare.:D

Low_Ridah 01-07-07 14:45

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
O sa fim acolo sa sprijinim :peace:

Ali_ump 01-07-07 15:54

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Dati-ne niste detalii ...poate ajung si din Piatra Neamt cativa ....

maD_angel 01-07-07 15:56

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 975145)
Momentan tot ceea ce stiu este ca va fi de acceleratie pe 400m, undeva la intrare in oras, pe un drum cu 4 benzi. Mai multe voi afla maine cand ma voi intalni cu cei care vor sa organizeze, care sper sa inteleaga si sa ma lase si pe mine sa ma implic in organizare.:D

Mie nu prea imi vine sa cred ca o sa se inchida "straduta" aia :shock: . Oricum bafta si daca e ceva... botosaniul e acolo :twisted: ;)

Ali_ump 01-07-07 16:16

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by maD_angel (Post 975860)
Mie nu prea imi vine sa cred ca o sa se inchida "straduta" aia :shock: . Oricum bafta si daca e ceva... botosaniul e acolo :twisted: ;)

Si mi mi se pare cam ciudat ...ca din cate stiu ala e singuru drum de acces in oras...dinspre Campulung Moldovenesc ...si dinspre Maramures....


All times are GMT +2. The time now is 13:49.

- Copyright 2026 4Tuning