Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Mitsu braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/39355-mitsu-braila.html)

iMAGiNE 27-02-08 21:48

Re: Mitsu braila
 
Maserati Granturismo cumva, Dani? :D

daniwmk 27-02-08 21:51

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by iMAGiNE (Post 1387913)
Maserati Granturismo cumva, Dani? :D

yup ... nou noutz chiar
vreau sa zic ca te urci in ea om normal si cobori plin de fitze :))))

iMAGiNE 27-02-08 22:19

Re: Mitsu braila
 
Da... am observat... la cum arata masina numai exterior nu te-ai mai suporta daca ai avea-o... nu mai zic de interor... ramai masca! :P

daniwmk 28-02-08 14:47

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by iMAGiNE (Post 1388006)
Da... am observat... la cum arata masina numai exterior nu te-ai mai suporta daca ai avea-o... nu mai zic de interor... ramai masca! :P

azi am si condus-o ... ce senzatie si ce combinatie lux/sport
cand vezi 320 km/h pe bord stii ca ceva nu e in regula :)
cred ca doar prin aston martin mai intalnesti asa ceva

iMAGiNE 28-02-08 21:11

Re: Mitsu braila
 
:)) Da, super marfa! Hai sa nu-i mai facem offtopic omului aici... poate se supara pe noi :D

adiandrei 28-03-08 19:57

Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 1389282)
azi am si condus-o ... ce senzatie si ce combinatie lux/sport
cand vezi 320 km/h pe bord stii ca ceva nu e in regula :)
cred ca doar prin aston martin mai intalnesti asa ceva

marfa masina, am vazut-o azi prin gl.

mai intalnesti combinatia asta la continental gt numai ca e greoaie,e de plimbare si sa ii simti cuplu.

iMAGiNE 21-04-08 03:56

Re: Mitsu braila
 
Baubau... prin cursa cu Opelul azi ai demonstrat adevarata valoare a masinii.... ce plecare, ce accelerare! Incredibil! Ai inchis gura multor "cunoscatori"! Bafta!

daniwmk 24-04-08 14:20

Re: Mitsu braila
 
4 Attachment(s)
Locul I grupa G la Braila
a batut Impreza 400+ cp si Speedsterul lui pepy

MauS 24-04-08 14:37

Re: Mitsu braila
 
2 Attachment(s)
Pregatesc o surpriza... tulceana cu origini galatene:-) O sa iasa ceva frumos si de la mine:-) sa speram:-)

-<Gedoc>- 25-04-08 10:19

Re: Mitsu braila
 
intradevar e bestial ce fel fuge masina...o intrebare:ce are de e asa drogat speedsterul???

daniwmk 25-04-08 11:32

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by -<Gedoc>- (Post 1501952)
intradevar e bestial ce fel fuge masina...o intrebare:ce are de e asa drogat speedsterul???

900 kg :D

shadowro 25-04-08 13:17

Re: Mitsu braila
 
tractiune spate si motor central.

U_TUNING 25-04-08 14:02

Re: Mitsu braila
 
1005 kg are.........are niste greutati suplimentare chiar daca 80% e din plastic si aluminiu

MauS 18-06-08 14:51

Re: Mitsu braila
 
1 Attachment(s)
O mica poza pe un mic bac:-):-):-)

daniwmk 28-11-08 18:38

Re: Mitsu braila
 
1 Attachment(s)
cursa tulcea aeroport
evo castigator grupa H-VIP
sti ul cotat la 600+ cp


All times are GMT +2. The time now is 20:41.

- Copyright 2026 4Tuning