![]() |
Re: Mitsu braila
Maserati Granturismo cumva, Dani? :D
|
Re: Mitsu braila
Quote:
vreau sa zic ca te urci in ea om normal si cobori plin de fitze :)))) |
Re: Mitsu braila
Da... am observat... la cum arata masina numai exterior nu te-ai mai suporta daca ai avea-o... nu mai zic de interor... ramai masca! :P
|
Re: Mitsu braila
Quote:
cand vezi 320 km/h pe bord stii ca ceva nu e in regula :) cred ca doar prin aston martin mai intalnesti asa ceva |
Re: Mitsu braila
:)) Da, super marfa! Hai sa nu-i mai facem offtopic omului aici... poate se supara pe noi :D
|
Quote:
mai intalnesti combinatia asta la continental gt numai ca e greoaie,e de plimbare si sa ii simti cuplu. |
Re: Mitsu braila
Baubau... prin cursa cu Opelul azi ai demonstrat adevarata valoare a masinii.... ce plecare, ce accelerare! Incredibil! Ai inchis gura multor "cunoscatori"! Bafta!
|
Re: Mitsu braila
4 Attachment(s)
Locul I grupa G la Braila
a batut Impreza 400+ cp si Speedsterul lui pepy |
Re: Mitsu braila
2 Attachment(s)
Pregatesc o surpriza... tulceana cu origini galatene:-) O sa iasa ceva frumos si de la mine:-) sa speram:-)
|
Re: Mitsu braila
intradevar e bestial ce fel fuge masina...o intrebare:ce are de e asa drogat speedsterul???
|
Re: Mitsu braila
Quote:
|
Re: Mitsu braila
tractiune spate si motor central.
|
Re: Mitsu braila
1005 kg are.........are niste greutati suplimentare chiar daca 80% e din plastic si aluminiu
|
Re: Mitsu braila
1 Attachment(s)
O mica poza pe un mic bac:-):-):-)
|
Re: Mitsu braila
1 Attachment(s)
cursa tulcea aeroport
evo castigator grupa H-VIP sti ul cotat la 600+ cp |
| All times are GMT +2. The time now is 20:41. |
- Copyright 2026 4Tuning