Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Audi (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi.html)
-   -   Audi 80 (B2) quattro (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi/39287-audi-80-b2-quattro.html)

ulie.cozmi 03-03-10 19:45

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Auzi BN-01-WSO nu mai ai ceva piese de audi din asta cum e al tau?? mi-ar trebuii niste piese pe masina lu' babacu'
daca ai spune-mi te rog ce ai sau lasa-mi un nr de tel :)
pe unde te gasesc?vad ca esti din bistrita si tu :D

BN-01-WSO 04-03-10 07:25

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
[QUOTE=ulie.cozmi;3143809]Auzi BN-01-WSO nu mai ai ceva piese de audi din asta cum e al tau?? mi-ar trebuii niste piese pe masina lu' babacu'
daca ai spune-mi te rog ce ai sau lasa-mi un nr de tel :)
pe unde te gasesc?vad ca esti din bistrita si tu :D[/QUOTE

Cam ce tziar trebui? baga IDu meu si vb: sorin.roata

ulie.cozmi 04-03-10 07:49

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
ti-am dat add..
hai ca ne auzim acolo :)
bafta cu masinuta,incepe sa prinda forma :D

dell 26 06-05-10 13:50

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
nu vrei discuri fata pentru audi tau sunt perforate si striate si ca noi

BN-01-WSO 06-05-10 13:52

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Nu merci. Momentan stau kam prost cu fondurile. Poate pe viitor...

ulie.cozmi 06-05-10 18:16

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Quote:

Originally Posted by dell 26 (Post 3338464)
nu vrei discuri fata pentru audi tau sunt perforate si striate si ca noi

scuze pt ca ma bag peste topicul omului..dar totusi cat vrei pe discuri?? eventual mai ai ceva piese de 80 CC ???

dizzyluke 16-06-10 20:45

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
cand e gata?:D

taz rider 17-06-10 01:55

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Spor la treaba. E o masina foarte frumoasa daca reusesti sa o pui la punct.
Sper sa nu renunti la ceea ce ti-ai propus sa faci din acest Audi. :peace:

BN-01-WSO 17-06-10 10:23

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Nu shtiu cand o fi gata ka deocamdata nu prea mai am nici tragere nici bani. Sa termin cu fakuta si dupa aia mai vedem. Is kam dezamagit momentan...

Marica 11-08-10 01:48

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Ceva nou la masinuta? Niste poze, detalii ceva...

radu_era 08-07-11 20:21

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Salut vreau si eu sa te intreb de niste piese daca poti sa-mi lasi un pm cu un nr de telefon sau un id de mess te rog. Multumesc

claus_cio 27-08-13 01:01

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Quote:

Originally Posted by BN-01-WSO (Post 3447365)
Nu shtiu cand o fi gata ka deocamdata nu prea mai am nici tragere nici bani. Sa termin cu fakuta si dupa aia mai vedem. Is kam dezamagit momentan...

vad ca lucrezi la un b2 de ceva vreme si esti din bistrita,daca vrei sa-ti arat al meu b2 quattro sub 100.000 km da-mi un mesaj la [email protected] chiar sunt curios sa-l vad pe al tau, daca nu e mare deranju

sky.stef 02-02-14 13:52

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Sunt de vanzare?? (amandoua, si cea dezmembrata)

alex_77_marius 16-02-14 22:54

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Frumos proiect!Insa ma dor ochii de la atatea " k,sh,tz" si alte combinatii gen mirc.Spor la treaba!

sky.stef 12-06-14 23:05

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Sunt interesat de niste piese de interior, bord de CC daca ai...si alte piese de pe un 80, rog frumos! [email protected]


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning