Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Hunedoara / Deva (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva.html)
-   -   O intalnire la gratar de 1 Mai !! (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva/38571-intalnire-gratar-1-a.html)

baiatu'dinHD 05-05-07 00:34

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 882617)
Am fost sportivi acum avem burti :)

bine k aveti, altii care nu au si-ar dori sa aiba....

fratzika 05-05-07 13:56

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by baiatu'dinHD (Post 885383)
bine k aveti, altii care nu au si-ar dori sa aiba....

Care sunt aia??? Pot sa-i cunosc si eu???
Eu am burta dar chiar nu mi-am dorit....:( :((

baiatu'dinHD 05-05-07 14:05

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by fratzika (Post 885867)
Care sunt aia??? Pot sa-i cunosc si eu???
Eu am burta dar chiar nu mi-am dorit....:( :((

da mah FRATZIKA, SI EU MI-AS DORI, DE CE NU... NU VEZI CE AMBULANT SUNT :lol:

F.R.Sonic 05-05-07 14:13

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by baiatu'dinHD (Post 885877)
da mah FRATZIKA, SI EU MI-AS DORI, DE CE NU... NU VEZI CE AMBULANT SUNT :lol:

Eu n-am burta da' nici nu-mi doresc... :D
ce fain era sa fi dat astia la lucru un mic si-o bere dupa program ...la iesirea din tura..ca tot ne-o adus la lucru






PS:...nu scrie peste tot cu majuscule ca te sparg!! :lol:

baiatu'dinHD 05-05-07 14:24

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by fast_racer_sonik (Post 885885)
Eu n-am burta da' nici nu-mi doresc... :D
ce fain era sa fi dat astia la lucru un mic si-o bere dupa program ...la iesirea din tura..ca tot ne-o adus la lucru






PS:...nu scrie peste tot cu majuscule ca te sparg!! :lol:

Da era super daca ne dadea un mic si o bere, mai mult berea k mici gasim si la piata...

Ce ziciai k nu ai vrea sa ai un pic de burta? de ce ma ? aia sunt la moda...:-P

alexinho 05-05-07 20:52

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
vezi k shi bere gaseshti la piatza.......:lol: :lol: :lol:

baiatu'dinHD 05-05-07 20:54

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by alexinho (Post 886352)
vezi k shi bere gaseshti la piatza.......:lol: :lol: :lol:

era vb de servici... citeste un pic mai sus...

alexinho 06-05-07 11:08

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by baiatu'dinHD (Post 886355)
era vb de servici... citeste un pic mai sus...

stiam ....... numai k am zis la shtou:lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 15:56.

- Copyright 2026 4Tuning