| baiatu'dinHD |
05-05-07 14:24 |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
Originally Posted by fast_racer_sonik
(Post 885885)
Eu n-am burta da' nici nu-mi doresc... :D
ce fain era sa fi dat astia la lucru un mic si-o bere dupa program ...la iesirea din tura..ca tot ne-o adus la lucru
PS:...nu scrie peste tot cu majuscule ca te sparg!! :lol:
|
Da era super daca ne dadea un mic si o bere, mai mult berea k mici gasim si la piata...
Ce ziciai k nu ai vrea sa ai un pic de burta? de ce ma ? aia sunt la moda...:-P
|